Yeni Sivas Turizm

Yeni Sivas Turizm, adını kuruluş yeri olan Sivas ilimizden almıştır. Yenilikçi ve araştırmacı yapısı ile müşterilerine ihtiyacı olan her türlü istek ve beklentilerine zamanında karşılık vermektedir.

YENİ SİVAS TURİZM HAKKINDA

Yeni Sivas Turizm yıllar içerisinde kendini geliştiren kaliteli hizmet anlayışını ön planda tutan ve yolcuların seyahatlerinin konforlu ve rahat bir şekilde gerçekleşmesini sağlar.
Gerek filosunda bulunan modern otobüsleri ile gerekse kadrosunda yer alan elemanlarının nitelikleri ile seçkin bir firma olmayı başarmış günden güne kendini geliştirmeye ve yenilemeye sektörde saygın bir yer edinerek kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir.

POPÜLER YENİ SİVAS TURİZM SEFERLERİ

Yıldızeli – Ankara
Kocaeli – Sivas
Sivas – Bolu
Sivas – Düzce
Sivas – Gebze
Sivas – İstanbul
Sivas – Adapazarı
İzmit – Yozgat
Adapazarı – Yerköy
Yıldızeli – İstanbul
İstanbul – Yıldızeli
İstanbul – Saraykent

YENİ SİVAS TURİZM OTOBÜS FİRMASINDA BULUNAN OTOBÜS ÖZELLİKLERİ VE HİZMETLERİ

Yeni Sivas Turizm araç filosu içerisinde klasik model ve farklı özelliklerde pek çok araç bulunmaktadır. 2+1 ve 2+2 koltuk düzenlerine sahip araç seçenekleri ile konforlu ve keyifli yolculuklar yapabilmek mümkün olmaktadır. Araçlarda yolculuğun en iyi şekilde gerçekleşmesi için Tv,kulaklık,priz,USB girişi ve internet bağlantısı gibi detaylar yer almaktadır.
Tüm yolculuk süresince içecek(çaykahve vb.),ve atıştırmalıklar(kek, bisküvi vb.) servis edilmektedir.

Bu nadide seyahat firması ile Sivas, Ankara, Kocaeli, Yıldızeli, Bolu, Düzce, Gebze, İstanbul, Adapazarı, Yozgat, İzmit, Saraykent, Yerköy, gibi şehirlere güvenle yolculuk yapabilirsiniz, uygun bilet fiyatları ve online bilet almak için ise sitemizin bilet al bölümüne gidebilir ve saniyeler içerisinde online bilet alabilirsiniz.

Şimdi Online Biletinizi Alın

İLETİŞİM
0346 418 24 27 – 418 26 76
Atatürk cd. Kocapaşa mh. Belediye grj. No:246 Divriği/SİVAS/TÜRKİYE Sivas
http://www.yenisivasturizm.com

Yeni Sivas Turizm hakkında öneri veya geri bildirimleriniz, varsa şikayetlerinizi aşağıdaki yorum formundan iletebilirsiniz.

Yeni Sivas Turizm

http://blog.biletiniz.com olarak her zaman sizlere en doğru ve bilgileri vermek için gayret içinde oluruz. Fakat firmaların kendilerini geliştirme ve teknolojiye ayak uydurma girişimlerinden sonra bu bilgiler zaman içinde değişiklik gösterebilir. Biz yine de tüm firmaların özellik ve güncel bilgilerini analiz edip bu faydalı yazılarımızı güncellemeye devam edeceğiz. Firmalar ile ilgili verdiğimiz bilgilerden dolayı oluşabilecek aksaklıklar ve eksikliklerden dolayı www.biletiniz.com hiç bir zaman sorumlu tutulamaz. Bu yazılarımızı okuyan tüm ziyaretçilerimizin ve bilet satın alan tüm müşterilerimizin hizmet sözleşmemizi kabul ettiğini beyan ederiz.

 

Tagged , , , , , ,