Yeni Aksaray Seyahat

Yeni Aksaray Seyahat 19 Aralık 1999 tarihinde Aksaray’da kurulan , şimdilerde Yeni Aksaray olarak yolcu taşımacılığı sektöründe hizmet vermeye devam ediyor.

YENİ AKSARAY SEYAHAT HAKKINDA

Kültürel değerlere bağlı, daima gelişimini sürdüren otobüs firması, yüksek standartlı, profesyonel ekibiyle, uluslararası normlara uygun olarak kaliteli hizmet veriyor.Yeni Aksaray Seyahat yıllar içerisinde kendini geliştiren kaliteli hizmet anlayışını ön planda tutan ve yolcuların seyahatlerinin konforlu ve rahat bir şekilde gerçekleşmesini sağlar.
Gerek filosunda bulunan modern otobüsleri ile gerekse kadrosunda yer alan elemanlarının nitelikleri ile seçkin bir firma olmayı başarmış günden güne kendini geliştirmeye ve yenilemeye sektörde saygın bir yer edinerek kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir.

POPÜLER YENİ AKSARAY SEYAHAT SEFERLERİ

İzmir – Aksaray
İstanbul – Aksaray
Antalya – Aksaray
Alanya – Kayseri
Nevşehir – Aksaray
İstanbul (Anadolu) – Aksaray
Manavgat – Aksaray
Aksaray – Afyonkarahisar
Kayseri – Afyonkarahisar
Serik – Kayseri
Afyonkarahisar – Aksaray
Aksaray – Konya

YENİ AKSARAY SEYAHAT OTOBÜS FİRMASINDA BULUNAN OTOBÜS ÖZELLİKLERİ VE HİZMETLERİ

Yeni Asaray Seyahat araç filosu içerisinde Travego 15, SHDTravego 17, SHDCityliner ,Neoplan Cityliner ,Neoplan Starliner ,Setra 417 SHD,klasik model ve farklı özelliklerde pek çok araç bulunmaktadır. 2+1 ve 2+2 koltuk düzenlerine sahip araç seçenekleri ile konforlu ve keyifli yolculuklar yapabilmek mümkün olmaktadır. Araçlarda yolculuğun en iyi şekilde gerçekleşmesi için Tv,kulaklık,priz,USB girişi ve internet bağlantısı gibi detaylar yer almaktadır.
Tüm yolculuk süresince içecek(çay, kahve vb.),ve atıştırmalıklar(kek, bisküvi vb.) servis edilmektedir.

Bu nadide seyahat firması ile Aksaray, İstanbul, Alanya, Antalya, Kayseri, Nevşehir, İstanbul (Anadolu), Manavgat, Afyonkarahisar, Konya, Serik gibi şehirlere güvenle yolculuk yapabilirsiniz, uygun bilet fiyatları ve online bilet almak için ise sitemizin bilet al bölümüne gidebilir ve saniyeler içerisinde online bilet alabilirsiniz.

Şimdi Online Biletinizi Alın

Yukarıda ki bilet al butonuna tıklayarak ana sayfaya gidip biletinizi alabilirsiniz.

İLETİŞİM
444 00 68
Hacılar Harmanı Mah. Yeni Terminal içi No:8/9 Aksaray
0382 215 85 85 – 215 04 04
http://www.yeniaksarayseyahat.com

Yeni Aksaray Seyahat hakkında öneri veya geri bildirimleriniz, varsa şikayetlerinizi aşağıdaki yorum formundan iletebilirsiniz.

Yeni Aksaray Seyahat

http://blog.biletiniz.com olarak her zaman sizlere en doğru ve bilgileri vermek için gayret içinde oluruz. Fakat firmaların kendilerini geliştirme ve teknolojiye ayak uydurma girişimlerinden sonra bu bilgiler zaman içinde değişiklik gösterebilir. Biz yine de tüm firmaların özellik ve güncel bilgilerini analiz edip bu faydalı yazılarımızı güncellemeye devam edeceğiz. Firmalar ile ilgili verdiğimiz bilgilerden dolayı oluşabilecek aksaklıklar ve eksikliklerden dolayı www.biletiniz.com hiç bir zaman sorumlu tutulamaz. Bu yazılarımızı okuyan tüm ziyaretçilerimizin ve bilet satın alan tüm müşterilerimizin hizmet sözleşmemizi kabul ettiğini beyan ederiz.

Tagged , , , , , ,