Vangölü Turizm

Vangölü Turizm Türkiye’nin her yerinden Van’a seferler düzenleyen, 43 yıllık köklü bir firma olarak yolcularına konforlu ve rahat bir yolculuk sunmaktadır.

VANGÖLÜ TURİZM HAKKINDA

Doğu Anadolu da en geniş araç filosuna sahip yolcu taşıma firmasıdır. Kurulduğu günden bu yana aile şirketi olarak yönetilmiş bir firmadır.Vangölü otobüs firması yıllar içerisinde kendini geliştiren kaliteli hizmet anlayışını ön planda tutan ve yolcuların seyahatlerinin konforlu ve rahat bir şekilde gerçekleşmesini sağlar.
Gerek filosunda bulunan modern otobüsleri ile gerekse kadrosunda yer alan elemanlarının nitelikleri ile seçkin bir firma olmayı başarmış günden güne kendini geliştirmeye ve yenilemeye sektörde saygın bir yer edinerek kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir.

POPÜLER VANGÖLÜ TURİZM SEFERLERİ

İstanbul – Van
İstanbul – Erzurum
Van – Malatya
İstanbul – Malatya
İstanbul – Erzincan
Van – Elazığ
Gaziantep – Diyarbakır
Gaziantep – Batman
Adana – Gaziantep
İstanbul – Elazığ
Van – Kayseri
Diyarbakır – Adana

VANGÖLÜ TURİZM OTOBÜS FİRMASINDA BULUNAN OTOBÜS ÖZELLİKLERİ VE HİZMETLERİ

Türkiye’nin her yerinden Van’a seferler düzenleyen Vangölü Seyahat Doğu Anadolu’da en çok otobüsleri bulunan firmadır. Araç filosu içerisinde, klasik model ve farklı özelliklerde pek çok araç bulunmaktadır. 2+1 ve 2+2 koltuk düzenlerine sahip araç seçenekleri ile konforlu ve keyifli yolculuklar yapabilmek mümkün olmaktadır. Araçlarda yolculuğun en iyi şekilde gerçekleşmesi için Tv,kulaklık,priz,USB girişi ve internet bağlantısı gibi detaylar yer almaktadır.
Tüm yolculuk süresince içecek(çay, kahve vb.),ve atıştırmalıklar(kek, bisküvi vb.) servis edilmektedir.

Bu nadide seyahat firması ile Van, İstanbul, Erzurum, Malatya, Elazığ, Gaziantep, Diyarbakır, Batman, Adana, Kayseri gibi şehirlere güvenle yolculuk yapabilirsiniz, uygun bilet fiyatları ve online bilet almak için ise sitemizin bilet al bölümüne gidebilir ve saniyeler içerisinde online bilet alabilirsiniz.

Şimdi Online Biletinizi Alın

Yukarıda ki bilet al butonuna tıklayarak ana sayfaya gidip biletinizi alabilirsiniz.

İLETİŞİM
0432 215 12 48 – 49 – 50
İpekyol Caddesi Kurtuluş Parkı Önü Vangölü Petrol Binası Van
http://www.vangoluturizm.com.tr

Vangölü Turizm hakkında öneri veya geri bildirimleriniz, varsa şikayetlerinizi aşağıdaki yorum formundan iletebilirsiniz.

Vangölü Turizm

http://blog.biletiniz.com olarak her zaman sizlere en doğru ve bilgileri vermek için gayret içinde oluruz. Fakat firmaların kendilerini geliştirme ve teknolojiye ayak uydurma girişimlerinden sonra bu bilgiler zaman içinde değişiklik gösterebilir. Biz yine de tüm firmaların özellik ve güncel bilgilerini analiz edip bu faydalı yazılarımızı güncellemeye devam edeceğiz. Firmalar ile ilgili verdiğimiz bilgilerden dolayı oluşabilecek aksaklıklar ve eksikliklerden dolayı www.biletiniz.com hiç bir zaman sorumlu tutulamaz. Bu yazılarımızı okuyan tüm ziyaretçilerimizin ve bilet satın alan tüm müşterilerimizin hizmet sözleşmemizi kabul ettiğini beyan ederiz.

Tagged , , , , , ,