Tosya Seyahat

Tosya Seyahat taşımacılık sektörüne 1950’li yıllarda girmiştir.Merkezi Tosya‘dadır. İlk kurulduğu yıllarda Kastamonu ve Tosya halkını İstanbul’a taşımasıyla başlamıştır.

TOSYA SEYAHAT HAKKINDA

Bir kamyon kasası üzerine tahtadan yapılmış 4 adet otobüsle Kastamonu -İstanbul seferleri düzenleyerek ulaşım sektöründeki varlığını göstermeye başlamıştır. Daha sonra birkaç ortakla birlikte Araç sayısını yediye yükseltmiştir. Tosya Seyahat yıllar içerisinde kendini geliştiren kaliteli hizmet anlayışını ön planda tutan ve yolcuların seyahatlerinin konforlu ve rahat bir şekilde gerçekleşmesini sağlar.
Gerek filosunda bulunan modern otobüsleri ile gerekse kadrosunda yer alan elemanlarının nitelikleri ile seçkin bir firma olmayı başarmış günden güne kendini geliştirmeye ve yenilemeye sektörde saygın bir yer edinerek kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir Geçmişten gelen tecrübesiyle günümüz şartlarına kolayca ayak uydurup birçok otobüs firmasının önüne geçebilmektedir. Tosya Seyahat, Cihat Yeşil, Cevat Eracar, Münir Saka, Hüseyin Köle, Mustafa Ateşoğlu, Mustafa Döğücü, Yusuf Ata, Orhan Urkaya, Hilmi Yeşil’in ortaklığıyla 1963 yılında firmanın adı yenilenerek Tosya Seyahat olarak değiştirilmiştir.  Bu değişimle birlikte araç filosu 10’a çıkarılmıştır. 1963 yılında seferlerine Ankara’yı da eklemiştir.  Tosya- Ankara arasında karşılıklı seferler düzenleyerek Tosya halkına hizmet sağlamıştır. Tosya Seyahat 1983 yılında ise Limited şirket olarak hizmete devam etmiştir. 1984 yılında ise araç sayısını 25’e çıkararak hem sefer sayılarını kalitesini arttırmıştır. 1988 yılında ise Büyük İstanbul Otogarında kendisine ait bir yazıhaneye sahip olmuştur. 2000li yıllarda ise AŞTİ otogarında kendi yazıhanesine sahip olmuştur.

POPÜLER TOSYA SEYAHAT SEFERLERİ

Ankara – Tosya
Tosya – Ankara
Tosya – İstanbul
Tosya – Bolu
Tosya – İzmit
Tosya – Adapazarı
İstanbul – Tosya
Tosya – Düzce
İstanbul – Ilgaz

TOSYA SEYAHAT OTOBÜS FİRMASINDA BULUNAN OTOBÜS ÖZELLİKLERİ VE HİZMETLERİ

Tosya Seyahat araç filosu içerisinde klasik model ve farklı özelliklerde 10 adet bulunmaktadır. 2+1 ve 2+2 koltuk düzenlerine sahip araç seçenekleri ile konforlu ve keyifli yolculuklar yapabilmek mümkün olmaktadır. Araçlarda yolculuğun en iyi şekilde gerçekleşmesi için Tv,kulaklık,priz,USB girişi ve internet bağlantısı gibi detaylar yer almaktadır.
Tüm yolculuk süresince içecek(çay, kahve vb.),ve atıştırmalıklar(kek, bisküvi vb.) servis edilmektedir.

Bu nadide seyahat firması ile Tosya, İstanbul, Ankara, Bolu, İzmit, Adapazarı, Düzce, Ilgaz gibi şehirlere güvenle yolculuk yapabilirsiniz, uygun bilet fiyatları ve online bilet almak için ise sitemizin bilet al bölümüne gidebilir ve saniyeler içerisinde online bilet alabilirsiniz.

Şimdi Online Biletinizi Alın

Yukarıda ki bilet al butonuna tıklayarak ana sayfaya gidip biletinizi alabilirsiniz.

İLETİŞİM
0366 313 12 47 – 313 37 32
Belediye Otogarı Tosya
http://www.tosyaseyahat.com.tr

Tosya Seyahat hakkında öneri veya geri bildirimleriniz, varsa şikayetlerinizi aşağıdaki yorum formundan iletebilirsiniz.

Tosya Seyahat

http://blog.biletiniz.com olarak her zaman sizlere en doğru ve bilgileri vermek için gayret içinde oluruz. Fakat firmaların kendilerini geliştirme ve teknolojiye ayak uydurma girişimlerinden sonra bu bilgiler zaman içinde değişiklik gösterebilir. Biz yine de tüm firmaların özellik ve güncel bilgilerini analiz edip bu faydalı yazılarımızı güncellemeye devam edeceğiz. Firmalar ile ilgili verdiğimiz bilgilerden dolayı oluşabilecek aksaklıklar ve eksikliklerden dolayı www.biletiniz.com hiç bir zaman sorumlu tutulamaz. Bu yazılarımızı okuyan tüm ziyaretçilerimizin ve bilet satın alan tüm müşterilerimizin hizmet sözleşmemizi kabul ettiğini beyan ederiz.

Tagged , , , , , ,