Star Hakkari Turizm

Star Hakkari Turizm,Hakkari merkez olmak üzere Türkiye’nin pek çok iline seyahatler düzenleyen bir otobüs şirketidir. 1969 senesinde faaliyet göstermeye başlamıştır. Firmanın kurucuları Mustafa Karaman ve Dindar Karaman’dır.

STAR HAKKARİ TURİZM HAKKINDA

Özellikle Doğu Anadolu bölgesinde tercih edilen bir firmadır. Star Hakkari turizm yıllar içerisinde kendini geliştiren kaliteli hizmet anlayışını ön planda tutan ve yolcuların seyahatlerinin konforlu ve rahat bir şekilde gerçekleşmesini sağlar.
Gerek filosunda bulunan modern otobüsleri ile gerekse kadrosunda yer alan elemanlarının nitelikleri ile seçkin bir firma olmayı başarmış günden güne kendini geliştirmeye ve yenilemeye sektörde saygın bir yer edinerek kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir.

POPÜLER STAR HAKKARİ TURİZM SEFERLERİ

Hakkari – Van
Van – Hakkari

STAR HAKKARİ TURİZM OTOBÜS FİRMASINDA BULUNAN OTOBÜS ÖZELLİKLERİ VE HİZMETLERİ

Modern özelliklere sahip araçlardan oluşmuş bir filo kuran Star Hakkari Turizm yolcularına kaliteli hizmet sunabilmek adına çağın sunmuş olduğu imkanları yolcuları ile buluşturmaktadır. Araçlarda rahat koltuklar, televizyon, internet, kulaklık, havalandırma, klima ve ısıtma sistemleri gibi donanımlar bulundurularak yolculara kaliteli hizmet sunulmak amaçlanmaktadır. Tüm yolculuk süresince içecek(çay, kahve vb.),ve atıştırmalıklar(kek, bisküvi vb.) servis edilmektedir.

Bu nadide seyahat firması ile Hakkari, Van gibi şehirlere güvenle yolculuk yapabilirsiniz, uygun bilet fiyatları ve online bilet almak için ise sitemizin bilet al bölümüne gidebilir ve saniyeler içerisinde online bilet alabilirsiniz.

Şimdi Online Biletinizi Alın

ukarıda ki bilet al butonuna tıklayarak ana sayfaya gidip biletinizi alabilirsiniz.

İLETİŞİM
0850 304 67 34
İstiklal Caddesi Anıt Karşısı No:1 Merkez/Hakkari Hakkari
0438  | Cep : 0544 363 07 30
http://www.starhakkari.com.tr

Star Hakkari Turizm hakkında öneri veya geri bildirimleriniz, varsa şikayetlerinizi aşağıdaki yorum formundan iletebilirsiniz.

Star Hakkari Turizm

http://blog.biletiniz.com olarak her zaman sizlere en doğru ve bilgileri vermek için gayret içinde oluruz. Fakat firmaların kendilerini geliştirme ve teknolojiye ayak uydurma girişimlerinden sonra bu bilgiler zaman içinde değişiklik gösterebilir. Biz yine de tüm firmaların özellik ve güncel bilgilerini analiz edip bu faydalı yazılarımızı güncellemeye devam edeceğiz. Firmalar ile ilgili verdiğimiz bilgilerden dolayı oluşabilecek aksaklıklar ve eksikliklerden dolayı www.biletiniz.com hiç bir zaman sorumlu tutulamaz. Bu yazılarımızı okuyan tüm ziyaretçilerimizin ve bilet satın alan tüm müşterilerimizin hizmet sözleşmemizi kabul ettiğini beyan ederiz.

Tagged , , , , , ,