Şanal Kırşehir Turizm

Şanal Kırşehir Turizm, 1968 yılında Ömer Şanal tarafından Kırşehir merkezli olarak kurulmuştur. Günümüzde firma üçüncü nesil Şanal ailesi tarafından yönetilmeye devam etmektedir.

ŞANAL KIRŞEHİR TURİZM HAKKINDA

Şanal Kırşehir turizm yıllar içerisinde kendini geliştiren kaliteli hizmet anlayışını ön planda tutan ve yolcuların seyahatlerinin konforlu ve rahat bir şekilde gerçekleşmesini sağlar.
Gerek filosunda bulunan modern otobüsleri ile gerekse kadrosunda yer alan elemanlarının nitelikleri ile seçkin bir firma olmayı başarmış günden güne kendini geliştirmeye ve yenilemeye sektörde saygın bir yer edinerek kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir.

POPÜLER ŞANAL KIRŞEHİR TURİZM SEFERLERİ

İzmit – Ankara
Sakarya – Ankara
Gebze – Ankara
Konya – Aksaray
Salihli – Ankara
İzmir – Afyonkarahisar
Manavgat – Ankara
Ankara – Afyonkarahisar
Turgutlu – Ankara
Aksaray – Kırşehir
Kırşehir – Afyonkarahisar
Afyonkarahisar – Ankara

ŞANAL KIRŞEHİR TURİZM OTOBÜS FİRMASINDA BULUNAN OTOBÜS ÖZELLİKLERİ VE HİZMETLERİ

Şanal Kırşehir turizm araç filosu içerisinde klasik model ve farklı özelliklerde pek çok araç bulunmaktadır. 2+1 ve 2+2 koltuk düzenlerine sahip araç seçenekleri ile konforlu ve keyifli yolculuklar yapabilmek mümkün olmaktadır. Araçlarda yolculuğun en iyi şekilde gerçekleşmesi için Tv,kulaklık,priz,USB girişi ve internet bağlantısı gibi detaylar yer almaktadır.
Tüm yolculuk süresince içecek(çay, kahve vb.),ve atıştırmalıklar(kek, bisküvi vb.) servis edilmektedir.

Bu nadide seyahat firması ile Kırşehir, İzmit, Ankara, Sakarya, Gebze, Konya, Aksaray, Salihli, Afyonkarahisar, İzmir, Manavgat, Turgutlu gibi şehirlere güvenle yolculuk yapabilirsiniz, uygun bilet fiyatları ve online bilet almak için ise sitemizin bilet al bölümüne gidebilir ve saniyeler içerisinde online bilet alabilirsiniz.

Şimdi Online Biletinizi Alın

Yukarıda ki bilet al butonuna tıklayarak ana sayfaya gidip biletinizi alabilirsiniz.

İLETİŞİM
444 40 40
Kırşehir Otogarı Kırşehir
0386 252 65 10 – 252 65 11
http://www.kirsehirsanal.com

Şanal Kırşehir Turizm hakkında öneri veya geri bildirimleriniz, varsa şikayetlerinizi aşağıdaki yorum formundan iletebilirsiniz.

Şanal Kırşehir Turizm

http://blog.biletiniz.com olarak her zaman sizlere en doğru ve bilgileri vermek için gayret içinde oluruz. Fakat firmaların kendilerini geliştirme ve teknolojiye ayak uydurma girişimlerinden sonra bu bilgiler zaman içinde değişiklik gösterebilir. Biz yine de tüm firmaların özellik ve güncel bilgilerini analiz edip bu faydalı yazılarımızı güncellemeye devam edeceğiz. Firmalar ile ilgili verdiğimiz bilgilerden dolayı oluşabilecek aksaklıklar ve eksikliklerden dolayı www.biletiniz.com hiç bir zaman sorumlu tutulamaz. Bu yazılarımızı okuyan tüm ziyaretçilerimizin ve bilet satın alan tüm müşterilerimizin hizmet sözleşmemizi kabul ettiğini beyan ederiz.

Tagged , , , , , ,