Özgül Bafra Turizm

Özgül Bafra Turizm, Bafra merkezli kurulan Türkiye’nin birçok bölgesine sefer yapan bir otobüs firmasıdır. 1989 senesinde Özlem Bafra adıyla faaliyetlerine başlamıştır.

ÖZGÜL BAFRA TURİZM HAKKINDA

10 yıl kadar özlem Bafra ismiyle hizmet verdikten sonra 1999 senesinde adı Özgül Bafra turizm A.Ş. olarak değiştirilmiştir. 1999 yılından günümüze kadar bu isimle gelmiş ve çalışmalarına devam etmektedir.Özgül Bafra Turizm yıllar içerisinde kendini geliştiren kaliteli hizmet anlayışını ön planda tutan ve yolcuların seyahatlerinin konforlu ve rahat bir şekilde gerçekleşmesini sağlar.
Gerek filosunda bulunan modern otobüsleri ile gerekse kadrosunda yer alan elemanlarının nitelikleri ile seçkin bir firma olmayı başarmış günden güne kendini geliştirmeye ve yenilemeye sektörde saygın bir yer edinerek kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir.

POPÜLER ÖZGÜL BAFRA TURİZM SEFERLERİ

Çorum – Ankara
Samsun – Ankara
Samsun – Trabzon
Ankara – İzmir
Samsun – İstanbul
Ankara – Samsun
İzmir – Ankara
Trabzon – Samsun
Merzifon – Ankara
Samsun – İzmir
Ankara – Çorum
Samsun – Rize

ÖZGÜL BAFRA TURİZM OTOBÜS FİRMASINDA BULUNAN OTOBÜS ÖZELLİKLERİ VE HİZMETLERİ

Özgül Bafra Turizm turizm araç filosu içerisinde klasik model ve farklı özelliklerde pek çok araç bulunmaktadır. 2+1 ve 2+2 koltuk düzenlerine sahip araç seçenekleri ile konforlu ve keyifli yolculuklar yapabilmek mümkün olmaktadır. Araçlarda yolculuğun en iyi şekilde gerçekleşmesi için Tv,kulaklık,priz,USB girişi ve internet bağlantısı gibi detaylar yer almaktadır.
Tüm yolculuk süresince içecek(çay, kahve vb.),ve atıştırmalıklar(kek, bisküvi vb.) servis edilmektedir.

Bu nadide seyahat firması ile Samsun, İstanbul, Ankara, Trabzon, Çorum, İzmir, Merzifon, Rize gibi şehirlere güvenle yolculuk yapabilirsiniz, uygun bilet fiyatları ve online bilet almak için ise sitemizin bilet al bölümüne gidebilir ve saniyeler içerisinde online bilet alabilirsiniz.

Şimdi Online Biletinizi Alın

Yukarıda ki bilet al butonuna tıklayarak ana sayfaya gidip biletinizi alabilirsiniz.

İLETİŞİM
0362 544 10 26 – 544 10 27 – 544 10 28
Bafra
http://www.ozgulbafra.com

Özgül Bafra Turizm hakkında öneri veya geri bildirimleriniz, varsa şikayetlerinizi aşağıdaki yorum formundan iletebilirsiniz.

Özgül Bafra Turizm

http://blog.biletiniz.com olarak her zaman sizlere en doğru ve bilgileri vermek için gayret içinde oluruz. Fakat firmaların kendilerini geliştirme ve teknolojiye ayak uydurma girişimlerinden sonra bu bilgiler zaman içinde değişiklik gösterebilir. Biz yine de tüm firmaların özellik ve güncel bilgilerini analiz edip bu faydalı yazılarımızı güncellemeye devam edeceğiz. Firmalar ile ilgili verdiğimiz bilgilerden dolayı oluşabilecek aksaklıklar ve eksikliklerden dolayı www.biletiniz.com hiç bir zaman sorumlu tutulamaz. Bu yazılarımızı okuyan tüm ziyaretçilerimizin ve bilet satın alan tüm müşterilerimizin hizmet sözleşmemizi kabul ettiğini beyan ederiz.

Tagged , , , , , , ,