Öz Diyarbakır Seyahat

Öz Diyarbakır Seyahat, Diyarbakır Merkezli, 1981 yılında ‘Diyarbakır’ adı ile özdeşleşen tek ve ilk firma olma özelliğine sahip olduğunu önemle ifade etmek gerekir.

ÖZ DİYARBAKIR SEYAHAT HAKKINDA

Öz Diyarbakır Turizm firmasının kurucuları arasında yer alan Ahmet ARIKBOĞA ve Mehmet SEYHAN, o zamana damga vurmuş isim çatısı kapsamında ilk defa en modern araçlar getirilmiştir.Öz Diyarbakır Seyahat yıllar içerisinde kendini geliştiren kaliteli hizmet anlayışını ön planda tutan ve yolcuların seyahatlerinin konforlu ve rahat bir şekilde gerçekleşmesini sağlar.
Gerek filosunda bulunan modern otobüsleri ile gerekse kadrosunda yer alan elemanlarının nitelikleri ile seçkin bir firma olmayı başarmış günden güne kendini geliştirmeye ve yenilemeye sektörde saygın bir yer edinerek kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir.

POPÜLER ÖZ DİYARBAKIR SEYAHAT SEFERLERİ

İstanbul – Adana
Konya – Antalya
Şanlıurfa – Adana
İzmir – Diyarbakır
Kahramanmaraş – Diyarbakır
Samsun – Diyarbakır
İzmit – Adana
Hatay – Ağrı
Afyonkarahisar – Diyarbakır
Isparta – Diyarbakır
Sakarya – Adana
Kayseri – Diyarbakır

ÖZ DİYARBAKIR SEYAHAT OTOBÜS FİRMASINDA BULUNAN OTOBÜS ÖZELLİKLERİ VE HİZMETLERİ

13 tane O 302 Mercedes Benz model araçlar ile hizmet sunmaya başlamıştır. O dönemlerin yol ve yolculuk koşullarına karşın Öz Diyarbakır Turizm firması, 1 sene gibi kısa bir zaman içinde araç filosunu toplamda 85’e kadar yükseltmeyi başarmıştır.ÖZ Diyarbakir Seyahat araç filosu içerisinde klasik model ve farklı özelliklerde pek çok araç bulunmaktadır. 2+1 ve 2+2 koltuk düzenlerine sahip araç seçenekleri ile konforlu ve keyifli yolculuklar yapabilmek mümkün olmaktadır. Araçlarda yolculuğun en iyi şekilde gerçekleşmesi için Tv,kulaklık,priz,USB girişi ve internet bağlantısı gibi detaylar yer almaktadır.
Tüm yolculuk süresince içecek(çay, kahve vb.),ve atıştırmalıklar(kek, bisküvi vb.) servis edilmektedir.

Bu nadide seyahat firması ile Diyarbakır, İstanbul, Adana, Konya, Antalya, Şanlıurfa, İzmir, Kahramanmaraş, Samsun, İzmit, Afyonkarahisar, Isparta, Sakarya, Kayseri gibi şehirlere güvenle yolculuk yapabilirsiniz, uygun bilet fiyatları ve online bilet almak için ise sitemizin bilet al bölümüne gidebilir ve saniyeler içerisinde online bilet alabilirsiniz.

Şimdi Online Biletinizi Alın

Yukarıda ki bilet al butonuna tıklayarak ana sayfaya gidip biletinizi alabilirsiniz.

İLETİŞİM
444 21 00
İnönü Cad. No: 18 Diyarbakır
0412 228 09 00 – 228 83 00 (4hat)
http://www.ozdiyarbakir.com.tr

Öz Diyarbakır Seyaha hakkında öneri veya geri bildirimleriniz, varsa şikayetlerinizi aşağıdaki yorum formundan iletebilirsiniz.

Öz Diyarbakır Seyahat

http://blog.biletiniz.com olarak her zaman sizlere en doğru ve bilgileri vermek için gayret içinde oluruz. Fakat firmaların kendilerini geliştirme ve teknolojiye ayak uydurma girişimlerinden sonra bu bilgiler zaman içinde değişiklik gösterebilir. Biz yine de tüm firmaların özellik ve güncel bilgilerini analiz edip bu faydalı yazılarımızı güncellemeye devam edeceğiz. Firmalar ile ilgili verdiğimiz bilgilerden dolayı oluşabilecek aksaklıklar ve eksikliklerden dolayı www.biletiniz.com hiç bir zaman sorumlu tutulamaz. Bu yazılarımızı okuyan tüm ziyaretçilerimizin ve bilet satın alan tüm müşterilerimizin hizmet sözleşmemizi kabul ettiğini beyan ederiz.

Tagged , , , , , ,