Lüks Mersin Seyahat

Lüks Mersin Seyahat, 1989 yılında Mersin’den Türkiye’nin pek çok noktasına düzenli seferler gerçekleştiren firma, misafirlerinin değişen beklentilerine zamanında en uygun çözümleri geliştirerek, kaliteli ve güvenli bir hizmet sunuyor.

LÜKS MERSİN SEYAHAT HAKKINDA

Lüks Mersin Seyahat yıllar içerisinde kendini geliştiren kaliteli hizmet anlayışını ön planda tutan ve yolcuların seyahatlerinin konforlu ve rahat bir şekilde gerçekleşmesini sağlar.
Gerek filosunda bulunan modern otobüsleri ile gerekse kadrosunda yer alan elemanlarının nitelikleri ile seçkin bir firma olmayı başarmış günden güne kendini geliştirmeye ve yenilemeye sektörde saygın bir yer edinerek kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir.

POPÜLER LÜKS MERSİN SEYAHAT SEFERLERİ

İstanbul – Mersin
Bursa – Mersin
Eskişehir – Mersin
İzmir – Mersin
Afyonkarahisar – Mersin
Aksaray – Ankara
Mersin – Afyonkarahisar
İstanbul (Anadolu) – Mersin
Yalova – Mersin
Sakarya – Mersin
Düzce – Mersin
Uşak – Mersin

LÜKS MERSİN SEYAHAT OTOBÜS FİRMASINDA BULUNAN OTOBÜS ÖZELLİKLERİ VE HİZMETLERİ

Lüks Mersin Seyahat araç filosu içerisinde Travego 15 SHD ,Setra S416 HDH, Neoplan Tourliner,Neoplan Cityliner, Mercedes Neoplan , Mercedes Tourismo,klasik model ve farklı özelliklerde pek çok araç bulunmaktadır. 2+1 ve 2+2 koltuk düzenlerine sahip araç seçenekleri ile konforlu ve keyifli yolculuklar yapabilmek mümkün olmaktadır. Araçlarda yolculuğun en iyi şekilde gerçekleşmesi için Tv,kulaklık,priz,USB girişi ve internet bağlantısı gibi detaylar yer almaktadır.
Tüm yolculuk süresince içecek(çay, kahve vb.),ve atıştırmalıklar(kek, bisküvi vb.) servis edilmektedir.

Bu nadide seyahat firması ile Mersin, İstanbul, Bursa, Eskişehir, İzmir, Afyonkarahisar, Ankara, Aksaray, İstanbul (Anadolu), Yalova, Sakarya, Düzce, Uşak gibi şehirlere güvenle yolculuk yapabilirsiniz, uygun bilet fiyatları ve online bilet almak için ise sitemizin bilet al bölümüne gidebilir ve saniyeler içerisinde online bilet alabilirsiniz.

Şimdi Online Biletinizi Alın

Yukarıda ki bilet al butonuna tıklayarak ana sayfaya gidip biletinizi alabilirsiniz.

İLETİŞİM
444 00 12
Yeni Otogar No: 6 Mersin
0324 238 55 77 – 78 – 79 – 80
http://www.luksmersin.com.tr

Lüks Mersin Seyahat hakkında öneri veya geri bildirimleriniz, varsa şikayetlerinizi aşağıdaki yorum formundan iletebilirsiniz.

Lüks Mersin Seyahat

http://blog.biletiniz.com olarak her zaman sizlere en doğru ve bilgileri vermek için gayret içinde oluruz. Fakat firmaların kendilerini geliştirme ve teknolojiye ayak uydurma girişimlerinden sonra bu bilgiler zaman içinde değişiklik gösterebilir. Biz yine de tüm firmaların özellik ve güncel bilgilerini analiz edip bu faydalı yazılarımızı güncellemeye devam edeceğiz. Firmalar ile ilgili verdiğimiz bilgilerden dolayı oluşabilecek aksaklıklar ve eksikliklerden dolayı www.biletiniz.com hiç bir zaman sorumlu tutulamaz. Bu yazılarımızı okuyan tüm ziyaretçilerimizin ve bilet satın alan tüm müşterilerimizin hizmet sözleşmemizi kabul ettiğini beyan ederiz.

Tagged , , , , , ,