Lüks Kahramanmaraş Turizm

Lüks Kahramanmaraş Turizm, Kahramanmaraş merkezli bir otobüs firmasıdır. 1971 yılından itibaren faaliyet göstermeye başlamıştır.

LÜKS KAHRAMANMARAŞ TURİZM HAKKINDA

Türkiye’nin birçok noktasına seferler düzenleyen bu firma kaliteli hizmeti ile tanınan firmalardandır.Lüks Kahramanmaraş Turizm yıllar içerisinde kendini geliştiren kaliteli hizmet anlayışını ön planda tutan ve yolcuların seyahatlerinin konforlu ve rahat bir şekilde gerçekleşmesini sağlar.
Gerek filosunda bulunan modern otobüsleri ile gerekse kadrosunda yer alan elemanlarının nitelikleri ile seçkin bir firma olmayı başarmış günden güne kendini geliştirmeye ve yenilemeye sektörde saygın bir yer edinerek kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir.

POPÜLER LÜKS KAHRAMANMARAŞ TURİZM SEFERLERİ

Kayseri – Ankara
Antalya – Kahramanmaraş
Eskişehir – Bursa
İstanbul – Göksun
Kırşehir – Bursa
Gebze – Kahramanmaraş
İnegöl – Kayseri
İzmit – Göksun
Kahramanmaraş – Alanya
Alanya – Anamur
İstanbul (Anadolu) – Ankara
Anamur – Kahramanmaraş

LÜKS KAHRAMANMARAŞ TURİZM OTOBÜS FİRMASINDA BULUNAN OTOBÜS ÖZELLİKLERİ VE HİZMETLERİ

Lüks Kahramanmaraş turizm araç filosu içerisinde klasik model ve farklı özelliklerde pek çok araç bulunmaktadır. 2+1 ve 2+2 koltuk düzenlerine sahip araç seçenekleri ile konforlu ve keyifli yolculuklar yapabilmek mümkün olmaktadır. Araçlarda yolculuğun en iyi şekilde gerçekleşmesi için Tv,kulaklık,priz,USB girişi ve internet bağlantısı gibi detaylar yer almaktadır.
Tüm yolculuk süresince içecek(çay, kahve vb.),ve atıştırmalıklar(kek, bisküvi vb.) servis edilmektedir.

Bu nadide seyahat firması ile Kahramanmaraş, İstanbul, Ankara, Kayseri, Antalya, Eskişehir, Bursa, Göksun, Kırşehir, Gebze, İnegöl, İzmit, Alanya, İstanbul (Anadolu), Anamur gibi şehirlere güvenle yolculuk yapabilirsiniz, uygun bilet fiyatları ve online bilet almak için ise sitemizin bilet al bölümüne gidebilir ve saniyeler içerisinde online bilet alabilirsiniz.

Şimdi Online Biletinizi Alın

Yukarıda ki bilet al butonuna tıklayarak ana sayfaya gidip biletinizi alabilirsiniz.

İLETİŞİM
0344 235 10 10 – 235 07 46
Kahramanmaraş Kahramanmaraş
http://www.lukskahramanmaras.com

Lüks Kahramanmaraş Turizm hakkında öneri veya geri bildirimleriniz, varsa şikayetlerinizi aşağıdaki yorum formundan iletebilirsiniz.

Lüks Kahramanmaraş Turizm

http://blog.biletiniz.com olarak her zaman sizlere en doğru ve bilgileri vermek için gayret içinde oluruz. Fakat firmaların kendilerini geliştirme ve teknolojiye ayak uydurma girişimlerinden sonra bu bilgiler zaman içinde değişiklik gösterebilir. Biz yine de tüm firmaların özellik ve güncel bilgilerini analiz edip bu faydalı yazılarımızı güncellemeye devam edeceğiz. Firmalar ile ilgili verdiğimiz bilgilerden dolayı oluşabilecek aksaklıklar ve eksikliklerden dolayı www.biletiniz.com hiç bir zaman sorumlu tutulamaz. Bu yazılarımızı okuyan tüm ziyaretçilerimizin ve bilet satın alan tüm müşterilerimizin hizmet sözleşmemizi kabul ettiğini beyan ederiz.

Tagged , , , , , ,