Lüks Amasya Seyahat

Lüks Amasya Seyahat, Merkezi Amasya‘dadır. 1986 senesinde toplam 11 adet otobüsü ile faaliyete geçmiştir. Kendini sürekli geliştiren bir firmadır. Karayolu insan taşımacılığında Karadeniz bölgesinde sunduğu kaliteli hizmeti ile birçok insanın tercih ettiği bir şirkettir.

LÜKS AMASYA SEYAHAT HAKKINDA

Sürekli kendini yenilemeye yönelik politikasıyla beraber sektörün en iyisi olma yönünde çalışmalar yapmaktadır. Lüks Amasya Seyahat yıllar içerisinde kendini geliştiren kaliteli hizmet anlayışını ön planda tutan ve yolcuların seyahatlerinin konforlu ve rahat bir şekilde gerçekleşmesini sağlar.
Gerek filosunda bulunan modern otobüsleri ile gerekse kadrosunda yer alan elemanlarının nitelikleri ile seçkin bir firma olmayı başarmış günden güne kendini geliştirmeye ve yenilemeye sektörde saygın bir yer edinerek kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir.

POPÜLER LÜKS AMASYA SEYAHAT SEFERLERİ

İstanbul – Gümüşhacıköy
Taşova – İstanbul
Gümüşhacıköy – İstanbul
İstanbul (Anadolu) – Osmancık
İstanbul – Taşova
İzmit – Merzifon
Osmancık – İstanbul
Suluova – İstanbul
Merzifon – İstanbul
Harem – Amasya
Amasya – Gebze
Amasya – İstanbul

LÜKS AMASYA SEYAHAT OTOBÜS FİRMASINDA BULUNAN OTOBÜS ÖZELLİKLERİ VE HİZMETLERİ

Lüks Amasya Seyahat araç filosu içerisinde klasik model ve farklı özelliklerde pek çok araç bulunmaktadır. 2+1 ve 2+2 koltuk düzenlerine sahip araç seçenekleri ile konforlu ve keyifli yolculuklar yapabilmek mümkün olmaktadır. Araçlarda yolculuğun en iyi şekilde gerçekleşmesi için Tv,kulaklık,priz,USB girişi ve internet bağlantısı gibi detaylar yer almaktadır.
Tüm yolculuk süresince içecek(çaykahve vb.),ve atıştırmalıklar(kekbisküvi vb.) servis edilmektedir.

Bu nadide seyahat firması ile Amasya, İstanbul, Gümüşhacıköy, Taşova, İstanbul (Anadolu), Osmancık, İzmit, Merzifon, Suluova, Harem, Gebze gibi şehirlere güvenle yolculuk yapabilirsiniz, uygun bilet fiyatları ve online bilet almak için ise sitemizin bilet al bölümüne gidebilir ve saniyeler içerisinde online bilet alabilirsiniz.

Şimdi Online Biletinizi Alın

Yukarıda ki bilet al butonuna tıklayarak ana sayfaya gidip biletinizi alabilirsiniz.

İLETİŞİM
0 358 218 39 24
Otobüs Terminali No: 4 Taşova
http://www.luksamasyaitimat.com

Lüks Amasya Seyahat hakkında öneri veya geri bildirimleriniz, varsa şikayetlerinizi aşağıdaki yorum formundan iletebilirsiniz.

Lüks Amasya Seyahat

http://blog.biletiniz.com olarak her zaman sizlere en doğru ve bilgileri vermek için gayret içinde oluruz. Fakat firmaların kendilerini geliştirme ve teknolojiye ayak uydurma girişimlerinden sonra bu bilgiler zaman içinde değişiklik gösterebilir. Biz yine de tüm firmaların özellik ve güncel bilgilerini analiz edip bu faydalı yazılarımızı güncellemeye devam edeceğiz. Firmalar ile ilgili verdiğimiz bilgilerden dolayı oluşabilecek aksaklıklar ve eksikliklerden dolayı www.biletiniz.com hiç bir zaman sorumlu tutulamaz. Bu yazılarımızı okuyan tüm ziyaretçilerimizin ve bilet satın alan tüm müşterilerimizin hizmet sözleşmemizi kabul ettiğini beyan ederiz.

Tagged , , , , , ,