Karadeveci Turizm

Karadeveci Turizm, merkezi Bodrum‘dadır. 1942 yılından bugüne Bodrum-İzmir arası yolcu taşımacılığı hizmeti veren Karadeveci Turizm öncü kuruluş olarak tamamı kendisine ait araç filosu ile hizmet vermektedir.

KARADEVECİ TURİZM HAKKINDA

Karadeveci Turizm şirketinin ilk hedefi sınırsız ve koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamaktır.
Karadeveci Turizm yıllar içerisinde kendini geliştiren kaliteli hizmet anlayışını ön planda tutan ve yolcuların seyahatlerinin konforlu ve rahat bir şekilde gerçekleşmesini sağlar.
Gerek filosunda bulunan modern otobüsleri ile gerekse kadrosunda yer alan elemanlarının nitelikleri ile seçkin bir firma olmayı başarmış günden güne kendini geliştirmeye ve yenilemeye sektörde saygın bir yer edinerek kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir.

POPÜLER KARADEVECİ TURİZM SEFERLERİ

İzmir – Bodrum
Bodrum – İzmir
Bodrum – Çeşme
Selçuk – Bodrum
İzmir – Söke
İzmir – Milas
Söke – İzmir
Çeşme – Bodrum
Milas – İzmir
İzmir – Turgutreis
Bodrum – Söke
Bodrum – Dikili

KARADEVECİ TURİZM OTOBÜS FİRMASINDA BULUNAN OTOBÜS ÖZELLİKLERİ VE HİZMETLERİ

Karadeveci turizm araç filosu içerisinde klasik model ve farklı özelliklerde pek çok araç bulunmaktadır. 2+1 ve 2+2 koltuk düzenlerine sahip araç seçenekleri ile konforlu ve keyifli yolculuklar yapabilmek mümkün olmaktadır. Araçlarda yolculuğun en iyi şekilde gerçekleşmesi için Tv,kulaklık,priz,USB girişi ve internet bağlantısı gibi detaylar yer almaktadır.
Tüm yolculuk süresince içecek(çaykahve vb.),ve atıştırmalıklar(kekbisküvi vb.) servis edilmektedir.

Bu nadide seyahat firması ile Bodrum, İzmir, Çeşme, Selçuk, İzmir, Söke, Milas, Turgutreis, Dikili gibi şehirlere güvenle yolculuk yapabilirsiniz, uygun bilet fiyatları ve online bilet almak için ise sitemizin bilet al bölümüne gidebilir ve saniyeler içerisinde online bilet alabilirsiniz.

Şimdi Online Biletinizi Alın

Yukarıda ki bilet al butonuna tıklayarak ana sayfaya gidip biletinizi alabilirsiniz.

İLETİŞİM
0252 316 25 60
Belediye Otogarı No:10 Bodrum
http://www.karadeveci.com.tr

Karadeveci Turizm hakkında öneri veya geri bildirimleriniz, varsa şikayetlerinizi aşağıdaki yorum formundan iletebilirsiniz.

Karadeveci Turizm

http://blog.biletiniz.com olarak her zaman sizlere en doğru ve bilgileri vermek için gayret içinde oluruz. Fakat firmaların kendilerini geliştirme ve teknolojiye ayak uydurma girişimlerinden sonra bu bilgiler zaman içinde değişiklik gösterebilir. Biz yine de tüm firmaların özellik ve güncel bilgilerini analiz edip bu faydalı yazılarımızı güncellemeye devam edeceğiz. Firmalar ile ilgili verdiğimiz bilgilerden dolayı oluşabilecek aksaklıklar ve eksikliklerden dolayı www.biletiniz.com hiç bir zaman sorumlu tutulamaz. Bu yazılarımızı okuyan tüm ziyaretçilerimizin ve bilet satın alan tüm müşterilerimizin hizmet sözleşmemizi kabul ettiğini beyan ederiz.

Tagged , , , , , ,