Kanberoğlu Turizm

Kanberoğlu Turizm, merkezi Trabzon‘dadır. Yaşar Temel Kanber tarafından 1969 senesinde faaliyete geçirilmiştir.

KANBEROĞLU TURİZM HAKKINDA

Konforlu ve huzurlu seyahati benimseyen bu firma Trabzon’dan başlayarak birçok noktaya seyahat imkanı sağlamaktadır.Bir aile şirketi olarak kurulan Kanberoğulları yolcu seferlerini Trabzon’dan Ankara, İstanbul ve Samsun’a karayolu üzerinden gerçekleştirmiştir.Kanberoğlu turizm yıllar içerisinde kendini geliştiren kaliteli hizmet anlayışını ön planda tutan ve yolcuların seyahatlerinin konforlu ve rahat bir şekilde gerçekleşmesini sağlar.
Gerek filosunda bulunan modern otobüsleri ile gerekse kadrosunda yer alan elemanlarının nitelikleri ile seçkin bir firma olmayı başarmış günden güne kendini geliştirmeye ve yenilemeye sektörde saygın bir yer edinerek kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir.

POPÜLER KANBEROĞLU TURİZM SEFERLERİ

Gümüşhane – Erzurum
Erzurum – Bayburt
Düzce – Samsun
Kayseri – Ordu
Ordu – Adana
Trabzon – Adana
Yozgat – Adana
Bursa – Samsun
Giresun – Adana
İstanbul – Akçaabat
Devrek – Samsun
Espiye – Ankara

KANBEROĞLU TURİZM OTOBÜS FİRMASINDA BULUNAN OTOBÜS ÖZELLİKLERİ VE HİZMETLERİ

Kanberoğlu turizm araç filosu içerisinde klasik model ve farklı özelliklerde pek çok araç bulunmaktadır. 2+1 ve 2+2 koltuk düzenlerine sahip araç seçenekleri ile konforlu ve keyifli yolculuklar yapabilmek mümkün olmaktadır. Araçlarda yolculuğun en iyi şekilde gerçekleşmesi için Tv,kulaklık,priz,USB girişi ve internet bağlantısı gibi detaylar yer almaktadır.
Tüm yolculuk süresince içecek(çaykahve vb.),ve atıştırmalıklar(kekbisküvi vb.) servis edilmektedir.

Bu nadide seyahat firması ile Trabzon, İstanbul, Ankara, Erzurum, Bayburt, Düzce, Samsun, Kayseri, Ordu, Adana, Yozgat, Bursa, Giresun, Akçaabat, Devrek, Espiye, Gümüşhane gibi şehirlere güvenle yolculuk yapabilirsiniz, uygun bilet fiyatları ve online bilet almak için ise sitemizin bilet al bölümüne gidebilir ve saniyeler içerisinde online bilet alabilirsiniz.

Şimdi Online Biletinizi Alın

Yukarıda ki bilet al butonuna tıklayarak ana sayfaya gidip biletinizi alabilirsiniz.

İLETİŞİM
Değirmendere Otogarı No:5 Trabzon
0462 325 22 83
http://www.kanberoglu.com.tr

Kanberoğlu Turizm hakkında öneri veya geri bildirimleriniz, varsa şikayetlerinizi aşağıdaki yorum formundan iletebilirsiniz.

Kanberoğlu Turizm

http://blog.biletiniz.com olarak her zaman sizlere en doğru ve bilgileri vermek için gayret içinde oluruz. Fakat firmaların kendilerini geliştirme ve teknolojiye ayak uydurma girişimlerinden sonra bu bilgiler zaman içinde değişiklik gösterebilir. Biz yine de tüm firmaların özellik ve güncel bilgilerini analiz edip bu faydalı yazılarımızı güncellemeye devam edeceğiz. Firmalar ile ilgili verdiğimiz bilgilerden dolayı oluşabilecek aksaklıklar ve eksikliklerden dolayı www.biletiniz.com hiç bir zaman sorumlu tutulamaz. Bu yazılarımızı okuyan tüm ziyaretçilerimizin ve bilet satın alan tüm müşterilerimizin hizmet sözleşmemizi kabul ettiğini beyan ederiz.

Tagged , , , , , ,