Isparta Petrol Turizm

Isparta Petrol Turizm, 1996 yılında Isparta merkezli olarak İbrahim Baştok tarafında kurulmuş olup günümüzde modern koşullar altında hizmet vermekte olan önemli bir firmadır.

ISPARTA PETROL TURİZM HAKKINDA

Isparta Petrol turizm yıllar içerisinde kendini geliştiren kaliteli hizmet anlayışını ön planda tutan ve yolcuların seyahatlerinin konforlu ve rahat bir şekilde gerçekleşmesini sağlar.
Gerek filosunda bulunan modern otobüsleri ile gerekse kadrosunda yer alan elemanlarının nitelikleri ile seçkin bir firma olmayı başarmış günden güne kendini geliştirmeye ve yenilemeye sektörde saygın bir yer edinerek kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir.

POPÜLER ISPARTA PETROL TURİZM SEFERLERİ

Antalya – Ankara
İstanbul – Antalya
Bursa – Afyonkarahisar
Isparta – Adana
Eskişehir – Antalya
Edirne – Antalya
Gaziantep – Adana
Çanakkale – Antalya
Balıkesir – Afyonkarahisar
Denizli – Adana
Aydın – Adana
Adana – Aydın

ISPARTA PETROL TURİZM OTOBÜS FİRMASINDA BULUNAN OTOBÜS ÖZELLİKLERİ VE HİZMETLERİ

Isparta Petrol turizm araç filosu içerisinde klasik model ve farklı özelliklerde pek çok araç bulunmaktadır. 2+1 ve 2+2 koltuk düzenlerine sahip araç seçenekleri ile konforlu ve keyifli yolculuklar yapabilmek mümkün olmaktadır. Araçlarda yolculuğun en iyi şekilde gerçekleşmesi için Tv,kulaklık,priz,USB girişi ve internet bağlantısı gibi detaylar yer almaktadır.
Tüm yolculuk süresince içecek(çaykahve vb.),ve atıştırmalıklar(kekbisküvi vb.) servis edilmektedir.

Bu nadide seyahat firması ile Isparta, İstanbul, Adana, Antalya, Ankara, Bursa, Afyonkarahisar, Eskişehir, Edirne, Gaziantep, Çanakkale, Balıkesir, Denizli, Aydın gibi şehirlere güvenle yolculuk yapabilirsiniz, uygun bilet fiyatları ve online bilet almak için ise sitemizin bilet al bölümüne gidebilir ve saniyeler içerisinde online bilet alabilirsiniz.

Şimdi Online Biletinizi Alın

Yukarıda ki bilet al butonuna tıklayarak ana sayfaya gidip biletinizi alabilirsiniz.

İLETİŞİM
0246 227 23 73
Yeni San. Sit. SSK Hast.Karşısı Mobil Benzin İst. Isparta
http://www.ispartapetrol.com.tr

Isparta Petrol Turizm hakkında öneri veya geri bildirimleriniz, varsa şikayetlerinizi aşağıdaki yorum formundan iletebilirsiniz.

Isparta Petrol Turizm

http://blog.biletiniz.com olarak her zaman sizlere en doğru ve bilgileri vermek için gayret içinde oluruz. Fakat firmaların kendilerini geliştirme ve teknolojiye ayak uydurma girişimlerinden sonra bu bilgiler zaman içinde değişiklik gösterebilir. Biz yine de tüm firmaların özellik ve güncel bilgilerini analiz edip bu faydalı yazılarımızı güncellemeye devam edeceğiz. Firmalar ile ilgili verdiğimiz bilgilerden dolayı oluşabilecek aksaklıklar ve eksikliklerden dolayı www.biletiniz.com hiç bir zaman sorumlu tutulamaz. Bu yazılarımızı okuyan tüm ziyaretçilerimizin ve bilet satın alan tüm müşterilerimizin hizmet sözleşmemizi kabul ettiğini beyan ederiz.

Tagged , , , , , ,