Has Bingöl Turizm

Has Bingöl Turizm, 2005 yılında Bingöl şehrini merkez alarak sağlam temeller üzerine kurulan kurulan Has Bingöl Turizm, kısa sürede sektörde hızlı bir yükselişe geçmiştir.

HAS BİNGÖL TURİZM HAKKINDA

Has Bingöl Seyahat yıllar içerisinde kendini geliştiren kaliteli hizmet anlayışını ön planda tutan ve yolcuların seyahatlerinin konforlu ve rahat bir şekilde gerçekleşmesini sağlar.
Gerek filosunda bulunan modern otobüsleri ile gerekse kadrosunda yer alan elemanlarının nitelikleri ile seçkin bir firma olmayı başarmış günden güne kendini geliştirmeye ve yenilemeye sektörde saygın bir yer edinerek kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir.

POPÜLER HAS BİNGÖL SEYAHAT SEFERLERİ

Elazığ – Adana
Malatya – Adana
Şanlıurfa – Ağrı
Kahramanmaraş – Adana
Ardahan – Erzurum
İskenderun – Elazığ
Eskişehir – Ankara
Gaziantep – Adana
Antalya – Adana
Hatay – Elazığ
Bursa – Ankara
İstanbul – Bingöl

HAS BİNGÖL SEYAHAT OTOBÜS FİRMASINDA BULUNAN OTOBÜS ÖZELLİKLERİ VE HİZMETLERİ

Has Bingöl Seyahat araç filosu içerisinde klasik model ve farklı özelliklerde pek çok araç bulunmaktadır. 2+1 ve 2+2 koltuk düzenlerine sahip araç seçenekleri ile konforlu ve keyifli yolculuklar yapabilmek mümkün olmaktadır. Araçlarda yolculuğun en iyi şekilde gerçekleşmesi için Tv,kulaklık,priz,USB girişi ve internet bağlantısı gibi detaylar yer almaktadır.
Tüm yolculuk süresince içecek(çay, kahve vb.),ve atıştırmalıklar(kekbisküvi vb.) servis edilmektedir.

Bu nadide seyahat firması ile Bingöl, İstanbul, Adana, Ankara, Malatya, Şanlıurfa, Ağrı, Kahramanmaraş, Ardahan, Erzurum, İskenderun, Eskişehir, Gaziantep, Antalya, Hatay, Bursa, Elazığ gibi şehirlere güvenle yolculuk yapabilirsiniz, uygun bilet fiyatları ve online bilet almak için ise sitemizin bilet al bölümüne gidebilir ve saniyeler içerisinde online bilet alabilirsiniz.

Şimdi Online Biletinizi Alın

Yukarıda ki bilet al butonuna tıklayarak ana sayfaya gidip biletinizi alabilirsiniz.

İLETİŞİM
444 22 12
Bingöl
0426 214 16 36 – 213 18 38
http://www.hasbingol.com.tr

Has Bingöl Turizm hakkında öneri veya geri bildirimleriniz, varsa şikayetlerinizi aşağıdaki yorum formundan iletebilirsiniz.

Has Bingöl Turizm

http://blog.biletiniz.com olarak her zaman sizlere en doğru ve bilgileri vermek için gayret içinde oluruz. Fakat firmaların kendilerini geliştirme ve teknolojiye ayak uydurma girişimlerinden sonra bu bilgiler zaman içinde değişiklik gösterebilir. Biz yine de tüm firmaların özellik ve güncel bilgilerini analiz edip bu faydalı yazılarımızı güncellemeye devam edeceğiz. Firmalar ile ilgili verdiğimiz bilgilerden dolayı oluşabilecek aksaklıklar ve eksikliklerden dolayı www.biletiniz.com hiç bir zaman sorumlu tutulamaz. Bu yazılarımızı okuyan tüm ziyaretçilerimizin ve bilet satın alan tüm müşterilerimizin hizmet sözleşmemizi kabul ettiğini beyan ederiz.

Tagged , , , , , ,