Fındıkkale Turzim

Fındıkkale Turzim, Giresun merkez alınarak  Sabri Karataş tarafından 1986 yılında kurulmuştur. Fındıkkale Turizm oldukça geniş bir güzergah ağı ile müşterilerine hizmet sunmakta olan bir otobüs firmasıdır.

FINDIKKALE TURİZM HAKKINDA FINDIKKALE TURİZM HAKKINDA

Fındıkkale turizm yıllar içerisinde kendini geliştiren kaliteli hizmet anlayışını ön planda tutan ve yolcuların seyahatlerinin konforlu ve rahat bir şekilde gerçekleşmesini sağlar.Gerek filosunda bulunan modern otobüsleri ile gerekse kadrosunda yer alan elemanlarının nitelikleri ile seçkin bir firma olmayı başarmış günden güne kendini geliştirmeye ve yenilemeye sektörde saygın bir yer edinerek kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir.

POPÜLER FINDIKKALE TURİZM SEFERLERİ

Giresun – Ankara
Ordu – Ankara
Çarşamba – Ankara
Çorlu – Fatsa
Afyonkarahisar – Ankara
Fatsa – Ankara
Bulancak – Ankara
Ankara – Bulancak
Ünye – İstanbul
Havza – Ankara
Terme – Ankara
Çorum – Giresun

FINDIKKALE TURİZM OTOBÜS FİRMASINDA  BULUNAN OTOBÜS ÖZELLİKLERİ VE HİZMETLERİ

Fındıkkale  turizm araç filosu içerisinde Suit, klasik model  ve farklı özelliklerde pek çok araç bulunmaktadır.
2+1 ve 2+2 koltuk düzenlerine sahip araç seçenekleri ile konforlu ve keyifli yolculuklar yapabilmek mümkün olmaktadır. Araçlarda yolculuğun en iyi şekilde gerçekleşmesi için Tv,kulaklık,priz,USB girişi ve internet bağlantısı gibi detaylar yer almaktadır.Tüm yolculuk süresince içecek(çaykahve vb.),ve  atıştırmalıklar(kek, bisküvi vb.) servis edilmektedir.

Bu nadide seyahat firması ile Giresun, İstanbul, Ankara, Ordu, Çarşamba, Afyonkarahisar, Fatsa, Çorlu, Bulancak, Ünye, Havza, Terme, Çorum gibi şehirlere güvenle yolculuk yapabilirsiniz, uygun bilet fiyatları ve online bilet almak için ise sitemizin bilet al bölümüne gidebilir ve saniyeler içerisinde online bilet alabilirsiniz.

Şimdi Online Biletinizi Alın

Yukarıda ki bilet al butonuna tıklayarak ana sayfaya gidip biletinizi alabilirsiniz.

İLETİŞİM
444 28 55
Fatih Cad. Belediye İş Hanı No:711 Bulancakar
0454 318 41 41
http://www.findikkale.com.tr

Fındıkkale Turzim hakkında öneri veya geri bildirimleriniz, varsa şikayetlerinizi aşağıdaki yorum formundan iletebilirsiniz.

Fındıkkale Turzim

http://blog.biletiniz.com olarak her zaman sizlere en doğru ve bilgileri vermek için gayret içinde oluruz. Fakat firmaların kendilerini geliştirme ve teknolojiye ayak uydurma girişimlerinden sonra bu bilgiler zaman içinde değişiklik gösterebilir. Biz yine de tüm firmaların özellik ve güncel bilgilerini analiz edip bu faydalı yazılarımızı güncellemeye devam edeceğiz. Firmalar ile ilgili verdiğimiz bilgilerden dolayı oluşabilecek aksaklıklar ve eksikliklerden dolayı www.biletiniz.com hiç bir zaman sorumlu tutulamaz. Bu yazılarımızı okuyan tüm ziyaretçilerimizin ve bilet satın alan tüm müşterilerimizin hizmet sözleşmemizi kabul ettiğini beyan ederiz.

Tagged , , , , , ,