Erektaş Seyehat

Erektaş Seyehat, Tokat Erbaa merkezli bir otobüs firmasıdır. 1987 yılında Ömer Yaşar Baç tarafından kurulan firma sürekli kendini yenileyen filosuyla ve gelişen hizmet anlayışıyla müşterilerine kaliteli ve konforlu bir ulaşım hizmeti sunmaktadır.

EREKTAŞ SEYAHAT HAKKINDA

Erektaş Seyahat yıllar içerisinde kendini geliştiren kaliteli hizmet anlayışını ön planda tutan ve yolcuların seyahatlerinin konforlu ve rahat bir şekilde gerçekleşmesini sağlar.
Gerek filosunda bulunan modern otobüsleri ile gerekse kadrosunda yer alan elemanlarının nitelikleri ile seçkin bir firma olmayı başarmış günden güne kendini geliştirmeye ve yenilemeye sektörde saygın bir yer edinerek kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir.

POPÜLER EREKTAŞ SEYAHAT SEFERLERİ

Samsun – Taşova
Suluova – İzmit
İstanbul – Suluova
İstanbul – Taşova
Amasya – Sakarya
Amasya – Adapazarı
İstanbul (Anadolu) – Suluova
Samsun – Kavak
Suluova – Düzce
Erbaa – İstanbul
Taşova – İstanbul (Anadolu)
Taşova – İstanbul

EREKTAŞ SEYAHAT OTOBÜS FİRMASINDA BULUNAN OTOBÜS ÖZELLİKLERİ VE HİZMETLERİ

Erektaş Seyahayt araç filosu içerisinde Suit, klasik model ve farklı özelliklerde pek çok araç bulunmaktadır. 2+1 ve 2+2 koltuk düzenlerine sahip araç seçenekleri ile konforlu ve keyifli yolculuklar yapabilmek mümkün olmaktadır. Araçlarda yolculuğun en iyi şekilde gerçekleşmesi için Tv,kulaklık,priz,USB girişi ve internet bağlantısı gibi detaylar yer almaktadır.
Tüm yolculuk süresince içecek(çaykahve vb.),ve atıştırmalıklar(kek, bisküvi vb.) servis edilmektedir.

Bu nadide seyahat firması ile Erbaa, İstanbul, Samsun, Taşova, Suluova, Amasya, Sakarya, Adapazarı, İstanbul (Anadolu), Konya, Kavak, Düzce, Hatay, Iğdır gibi şehirlere güvenle yolculuk yapabilirsiniz, uygun bilet fiyatları ve online bilet almak için ise sitemizin bilet al bölümüne gidebilir ve saniyeler içerisinde online bilet alabilirsiniz.

Şimdi Online Biletinizi Alın

Yukarıda ki bilet al butonuna tıklayarak ana sayfaya gidip biletinizi alabilirsiniz.

İLETİŞİM
444 07 60
Gazi Osman Paşa Mah. Gazi Bulvarı No:14, Erbaa Erbaa
0356 715 14 01
http://www.erektas.com.tr

Erektaş Seyehat hakkında öneri veya geri bildirimleriniz, varsa şikayetlerinizi aşağıdaki yorum formundan iletebilirsiniz.

Erektaş Seyehat

http://blog.biletiniz.com olarak her zaman sizlere en doğru ve bilgileri vermek için gayret içinde oluruz. Fakat firmaların kendilerini geliştirme ve teknolojiye ayak uydurma girişimlerinden sonra bu bilgiler zaman içinde değişiklik gösterebilir. Biz yine de tüm firmaların özellik ve güncel bilgilerini analiz edip bu faydalı yazılarımızı güncellemeye devam edeceğiz. Firmalar ile ilgili verdiğimiz bilgilerden dolayı oluşabilecek aksaklıklar ve eksikliklerden dolayı www.biletiniz.com hiç bir zaman sorumlu tutulamaz. Bu yazılarımızı okuyan tüm ziyaretçilerimizin ve bilet satın alan tüm müşterilerimizin hizmet sözleşmemizi kabul ettiğini beyan ederiz.

Tagged , , , , , , ,