Doğu Karadeniz Seyahat

Doğu Karadeniz Seyahat, 1968 yılında Rize merkez alınarak Seçkin Pirimoğlu tarafından kurulan Doğu Karadeniz Seyahat kurulduğu günden bu yana yenilikçi bir bakış açısı ile hareket etmiştir.

DOĞU KARADENİZ SEYAHAT HAKKINDA

Doğu Karadeniz Seyahat turizm yıllar içerisinde kendini geliştiren kaliteli hizmet anlayışını ön planda tutan ve yolcuların seyahatlerinin konforlu ve rahat bir şekilde gerçekleşmesini sağlar.
Gerek filosunda bulunan modern otobüsleri ile gerekse kadrosunda yer alan elemanlarının nitelikleri ile seçkin bir firma olmayı başarmış günden güne kendini geliştirmeye ve yenilemeye sektörde saygın bir yer edinerek kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir.

POPÜLER DOĞU KARADENİZ SEYAHAT SEFERLERİ

Trabzon – Ankara
Rize – Ankara
Pazar – İstanbul
Samsun – Arhavi
Arhavi – İstanbul
Ordu – Ankara
Antalya – Hopa
Isparta – Rize
İzmir – Hopa
Manavgat – Hopa
Ardeşen – İstanbul
Hopa – Ankara

DOĞU KARADENİZ SEYAHAT TURİZM OTOBÜS FİRMASINDA BULUNAN OTOBÜS ÖZELLİKLERİ VE HİZMETLERİ

Doğu Karadeniz Seyahat turizm araç filosu içerisinde Suit, klasik model ve farklı özelliklerde pek çok araç bulunmaktadır. 2+1 ve 2+2 koltuk düzenlerine sahip araç seçenekleri ile konforlu ve keyifli yolculuklar yapabilmek mümkün olmaktadır. Araçlarda yolculuğun en iyi şekilde gerçekleşmesi için Tv,kulaklık,priz,USB girişi ve internet bağlantısı gibi detaylar yer almaktadır.
Tüm yolculuk süresince içecek(çaykahve vb.),ve atıştırmalıklar(kek, bisküvi vb.) servis edilmektedir.

Bu nadide seyahat firması ile Rize, İstanbul, Ankara, Trabzon, Pazar, Samsun, Arhavi, Ordu, Hopa, Isparta, İzmir, Manavgat, Ardeşen gibi şehirlere güvenle yolculuk yapabilirsiniz, uygun bilet fiyatları ve online bilet almak için ise sitemizin bilet al bölümüne gidebilir ve saniyeler içerisinde online bilet alabilirsiniz.

Şimdi Online Biletinizi Alın

Yukarıda ki bilet al butonuna tıklayarak ana sayfaya gidip biletinizi alabilirsiniz.

İLETİŞİM
0464 612 40 74
Belediye Otogarı Rize
http://www.dogukaradenizekspres.com.tr

Doğu Karadeniz Seyahat hakkında öneri veya geri bildirimleriniz, varsa şikayetlerinizi aşağıdaki yorum formundan iletebilirsiniz.

Doğu Karadeniz Seyahat

http://blog.biletiniz.com olarak her zaman sizlere en doğru ve bilgileri vermek için gayret içinde oluruz. Fakat firmaların kendilerini geliştirme ve teknolojiye ayak uydurma girişimlerinden sonra bu bilgiler zaman içinde değişiklik gösterebilir. Biz yine de tüm firmaların özellik ve güncel bilgilerini analiz edip bu faydalı yazılarımızı güncellemeye devam edeceğiz. Firmalar ile ilgili verdiğimiz bilgilerden dolayı oluşabilecek aksaklıklar ve eksikliklerden dolayı www.biletiniz.com hiç bir zaman sorumlu tutulamaz. Bu yazılarımızı okuyan tüm ziyaretçilerimizin ve bilet satın alan tüm müşterilerimizin hizmet sözleşmemizi kabul ettiğini beyan ederiz.

Tagged , , , , , ,