Cesur Bingöl Seyahat

Cesur Bingöl Seyahat, merkezi Bingöl‘dedir. Doğu Anadolu bölgesinin yerli olan ve en eski otobüs firmalarından biridir. Cesur Bingöl Seyahat, Bingöl ili ve çevresi kapsamında başladığı ulaştırma ve insan taşımacılığı hizmetini geliştirerek tüm Türkiye’de hizmet veren bir firma haline gelmiştir.

CESUR BİNGÖL SEYAHAT HAKKINDA

Cesur Bingöl Turizm, adından da Anlaşılacağı üzere Bingöl merkezli bir otobüs firmasıdır. Cesur Bingöl Seyahat yıllar içerisinde kendini geliştiren kaliteli hizmet anlayışını ön planda tutan ve yolcuların seyahatlerinin konforlu ve rahat bir şekilde gerçekleşmesini sağlar.
Gerek filosunda bulunan modern otobüsleri ile gerekse kadrosunda yer alan elemanlarının nitelikleri ile seçkin bir firma olmayı başarmış günden güne kendini geliştirmeye ve yenilemeye sektörde saygın bir yer edinerek kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir.

POPÜLER CESUR BİNGÖL SEFERLERİ

Malatya – Adana
İskenderun – Elazığ
Osmaniye – Adana
Gaziantep – Adana
Adana – Ağrı
İstanbul – Bingöl
Kahramanmaraş – Adana
Erzurum – Adana
Iğdır – Adana
Ardahan – Erzurum
Hopa – Erzurum
İstanbul (Anadolu) – Elazığ

CESUR BİNGÖL SEYAHAT OTOBÜS FİRMASINDA BULUNAN OTOBÜS ÖZELLİKLERİ VE HİZMETLERİ

Cesur Bingöl Seyahat araç filosu içerisinde Mercedes,Travego, klasik model ve farklı özelliklerde pek çok araç bulunmaktadır. 2+1 ve 2+2 koltuk düzenlerine sahip araç seçenekleri ile konforlu ve keyifli yolculuklar yapabilmek mümkün olmaktadır. Araçlarda yolculuğun en iyi şekilde gerçekleşmesi için Tv,kulaklık,priz,USB girişi ve internet bağlantısı gibi detaylar yer almaktadır.
Tüm yolculuk süresince içecek(çay, kahve vb.),ve atıştırmalıklar(kek, bisküvi vb.) servis edilmektedir.

Bu nadide seyahat firması ile Bingöl, İstanbul, Adana, Malatya, İskenderun, Elazığ, Osmaniye, Gaziantep, İstanbul (Anadolu), Kahramanmaraş, Erzurum, Iğdır, Ardahan, Hopa, Ağrı gibi şehirlere güvenle yolculuk yapabilirsiniz, uygun bilet fiyatları ve online bilet almak için ise sitemizin bilet al bölümüne gidebilir ve saniyeler içerisinde online bilet alabilirsiniz.

Şimdi Online Biletinizi Alın

Yukarıda ki bilet al butonuna tıklayarak ana sayfaya gidip biletinizi alabilirsiniz.

İLETİŞİM
444 23 12
İnönü mah. Genç Cad. No:48 Bingöl/TÜRKİYE Bingöl
http://www.cesurbingol.com

Cesur Bingöl Seyahat hakkında öneri veya geri bildirimleriniz, varsa şikayetlerinizi aşağıdaki yorum formundan iletebilirsiniz.

Cesur Bingöl Seyahat

http://blog.biletiniz.com olarak her zaman sizlere en doğru ve bilgileri vermek için gayret içinde oluruz. Fakat firmaların kendilerini geliştirme ve teknolojiye ayak uydurma girişimlerinden sonra bu bilgiler zaman içinde değişiklik gösterebilir. Biz yine de tüm firmaların özellik ve güncel bilgilerini analiz edip bu faydalı yazılarımızı güncellemeye devam edeceğiz. Firmalar ile ilgili verdiğimiz bilgilerden dolayı oluşabilecek aksaklıklar ve eksikliklerden dolayı www.biletiniz.com hiç bir zaman sorumlu tutulamaz. Bu yazılarımızı okuyan tüm ziyaretçilerimizin ve bilet satın alan tüm müşterilerimizin hizmet sözleşmemizi kabul ettiğini beyan ederiz.

Tagged , , , , , ,