Balıkesir Uludağ Turizm

Balıkesir Uludağ Turizm, merkezi Balıkesir‘dedir. Firma, 1973 yılında Fehmi Şengörenoğlu tarafından kurumuştur . Fehmi ŞENGÖRENOĞLU, 1961 tarihinde iki arkadaşıyla beraber Aşan Turizm adı altında otobüs işletmeciliğine başlamıştır.

BALIKESİR ULUDAĞ TURİZM HAKKINDA

Balıkesir-Bandırma hattı üzerinde seferlerine başlayan firma, ilerleyen zamanlarda Fiat ve BMC markalı önden motorlu araçlarla Bandırma-İzmir, Balıkesir-İzmir ve Balıkesir-Bursa hatlarını açmıştır. Balıkesir Uludağ turizm yıllar içerisinde kendini geliştiren kaliteli hizmet anlayışını ön planda tutan ve yolcuların seyahatlerinin konforlu ve rahat bir şekilde gerçekleşmesini sağlar.
Gerek filosunda bulunan modern otobüsleri ile gerekse kadrosunda yer alan elemanlarının nitelikleri ile seçkin bir firma olmayı başarmış günden güne kendini geliştirmeye ve yenilemeye sektörde saygın bir yer edinerek kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir.

POPÜLER BALIKESİR ULUDAĞ TURİZM SEFERLERİ

Afyonkarahisar
Ankara
Antalya
Aydın
Balıkesir
Bilecik
Burdur
Bursa
Çanakkale
Denizli
Eskişehir
Isparta
İstanbul (Anadolu)
İstanbul (Avrupa)
İzmir
Kocaeli
Manisa
Yalova

BALIKESİR ULUDAĞ TURİZM OTOBÜS FİRMASINDA BULUNAN OTOBÜS ÖZELLİKLERİ VE HİZMETLERİ

Yüksek güvenlikli ve en son teknolojilerle donatılmış otobüsleriyle misafirlerin keyifli bir seyahat geçirmeleri için her şeyi düşünmüştür. Bugüne baktığımızda şirketin araç filosunda 80 adet otobüs bulunmaktadır. 2007 yılında Neoplan marka otobüsleri de ekleyerek, araç filosunu güçlendirmiştir. Balikesir Uludağ turizm araç filosu içerisinde Neoplan,Mercedes, klasik model ve farklı özelliklerde pek çok araç bulunmaktadır. 2+1 ve 2+2 koltuk düzenlerine sahip araç seçenekleri ile konforlu ve keyifli yolculuklar yapabilmek mümkün olmaktadır. Araçlarda yolculuğun en iyi şekilde gerçekleşmesi için Tv,kulaklık,priz,USB girişi ve internet bağlantısı gibi detaylar yer almaktadır.
Tüm yolculuk süresince içecek(çay, kahve vb.),ve atıştırmalıklar(kek, bisküvi vb.) servis edilmektedir.

Bu nadide seyahat firması ile Balıkesir, İstanbul (Avrupa), Afyonkarahisar, Ankara, İzmir, Antalya, Aydın, Bilecik, Burdur, Bursa, Çanakkale, Denizli, Eskişehir, Isparta, İstanbul (Anadolu), Kocaeli, Manisa, Yalova gibi şehirlere güvenle yolculuk yapabilirsiniz, uygun bilet fiyatları ve online bilet almak için ise sitemizin bilet al bölümüne gidebilir ve saniyeler içerisinde online bilet alabilirsiniz.

Şimdi Online Biletinizi Alın

Yukarıda ki bilet al butonuna tıklayarak ana sayfaya gidip biletinizi alabilirsiniz.

İLETİŞİM
0266 246 60 50
444 22 22
Yeni Şehirlerarası Otobüs Terminali, No: 114 Balıkesir
http://www.balikesiruludag.com.tr

Balıkesir Uludağ Turizm hakkında öneri veya geri bildirimleriniz, varsa şikayetlerinizi aşağıdaki yorum formundan iletebilirsiniz.

Balıkesir Uludağ Turizm

http://blog.biletiniz.com olarak her zaman sizlere en doğru ve bilgileri vermek için gayret içinde oluruz. Fakat firmaların kendilerini geliştirme ve teknolojiye ayak uydurma girişimlerinden sonra bu bilgiler zaman içinde değişiklik gösterebilir. Biz yine de tüm firmaların özellik ve güncel bilgilerini analiz edip bu faydalı yazılarımızı güncellemeye devam edeceğiz. Firmalar ile ilgili verdiğimiz bilgilerden dolayı oluşabilecek aksaklıklar ve eksikliklerden dolayı www.biletiniz.com hiç bir zaman sorumlu tutulamaz. Bu yazılarımızı okuyan tüm ziyaretçilerimizin ve bilet satın alan tüm müşterilerimizin hizmet sözleşmemizi kabul ettiğini beyan ederiz.

Tagged , , , , , ,