Bafra Seyahat

Bafra Seyahat, Samsun‘un Bafra ilçesinde faaliyetlerine başlayan Bafra Seyahat kısa sürede büyüyerek Türkiye’nin birçok iline hizmet vermeye başlamıştır. 1968 yılında Bafra ilçesinin önde gelen isimlerinden olan Hasan Yıldız tarafından kurulmuştur.

BAFRA SEYAHAT HAKKINDA

İlk kurulduğunda Bafra Ekspres adıyla hizmete geçmiştir. 1978 yılında Bafra’daki bir çok seyahat firmasının bir araya gelmesiyle günümüzdeki Bafra Seyahat kurulmuştur. Ancak bu birleşmeden kısa bir süre sonra ortaklıklar bozulmuştur ve Hasan Yıldız yine firmanın başkanlığını üstelenerek firmayı en üst seviyeye çıkarmıştır. Bafra Seyahat yıllar içerisinde kendini geliştiren kaliteli hizmet anlayışını ön planda tutan ve yolcuların seyahatlerinin konforlu ve rahat bir şekilde gerçekleşmesini sağlar.
Gerek filosunda bulunan modern otobüsleri ile gerekse kadrosunda yer alan elemanlarının nitelikleri ile seçkin bir firma olmayı başarmış günden güne kendini geliştirmeye ve yenilemeye sektörde saygın bir yer edinerek kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir.

POPÜLER BAFRA SEYAHAT SEFERLERİ

Osmancık – Bolu
Bafra – Sakarya
Merzifon – İzmit
Bafra – Adapazarı
Havza – Bolu
Havza – Sakarya
Havza – İzmit
Alaçam – Sakarya
Samsun – Sakarya
Samsun – İzmit
Samsun – Adapazarı
Bafra – Kocaeli

BAFRA SEYAHAT OTOBÜS FİRMASINDA BULUNAN OTOBÜS ÖZELLİKLERİ VE HİZMETLERİ

1980’li yıllarda firma 56 adet otobüs sayısıyla Türkiye’nin bir çok şehrine ulaşım ve taşımacılık yapmaktadır. Günümüzde ise artık daha geniş yelpazeli ve son model bir araç filosuna sahiptir.Bafra Seyahat filosunda Setra, Mercedes ya da Travego gibi araçların modern modelleri bulunmaktadır.Bafra Seyahat araç filosu içerisinde Setra,Mercedes ,Travego, klasik model ve farklı özelliklerde pek çok araç bulunmaktadır. 2+1 ve 2+2 koltuk düzenlerine sahip araç seçenekleri ile konforlu ve keyifli yolculuklar yapabilmek mümkün olmaktadır. Araçlarda yolculuğun en iyi şekilde gerçekleşmesi için Tv,kulaklık,priz,USB girişi ve internet bağlantısı gibi detaylar yer almaktadır.
Tüm yolculuk süresince içecek(çay, kahve vb.),ve atıştırmalıklar(kek, bisküvi vb.) servis edilmektedir.

Bu nadide seyahat firması ile Samsun, Osmancık, Bolu, Bafra, İzmit, Sakarya, Merzifon, Adapazarı, Havza, Alaçam, Kocaeli gibi şehirlere güvenle yolculuk yapabilirsiniz, uygun bilet fiyatları ve online bilet almak için ise sitemizin bilet al bölümüne gidebilir ve saniyeler içerisinde online bilet alabilirsiniz.

Şimdi Online Biletinizi Alın

Yukarıda ki bilet al butonuna tıklayarak ana sayfaya gidip biletinizi alabilirsiniz.

İLETİŞİM
0362 544 10 20
Emirefendi mah. otogar no:13 Bafra
http://www.Bafraseyahat.com

Bafra Seyahat hakkında öneri veya geri bildirimleriniz, varsa şikayetlerinizi aşağıdaki yorum formundan iletebilirsiniz.

Bafra Seyahat

http://blog.biletiniz.com olarak her zaman sizlere en doğru ve bilgileri vermek için gayret içinde oluruz. Fakat firmaların kendilerini geliştirme ve teknolojiye ayak uydurma girişimlerinden sonra bu bilgiler zaman içinde değişiklik gösterebilir. Biz yine de tüm firmaların özellik ve güncel bilgilerini analiz edip bu faydalı yazılarımızı güncellemeye devam edeceğiz. Firmalar ile ilgili verdiğimiz bilgilerden dolayı oluşabilecek aksaklıklar ve eksikliklerden dolayı www.biletiniz.com hiç bir zaman sorumlu tutulamaz. Bu yazılarımızı okuyan tüm ziyaretçilerimizin ve bilet satın alan tüm müşterilerimizin hizmet sözleşmemizi kabul ettiğini beyan ederiz.

Tagged , , , , , ,