ATS Turizm

ATS Turizm, merkezi İzmir‘dedir. Kurulduğu coğrafyanın kaynaklarına ve insanların hizmet arayışına saklayan firma, “Afyon, Ankara, Balıkesir, Bursa, Gebze, Gemlik, İstanbul, İzmir, İzmit, Manisa, Sakarya, Uşak, Yalova” gibi ulaşım noktalarına seferleri bulunmaktadır.

ATS TURİZM HAKKINDA

Yolcu taşımacılığı yetki belgesi bulunmaktadır. Aynı zamanda firma kullanıcıların online olarak kolayca işlem yapabilmesi için internet sitesi ile de hizmet vermektedir.
Ats turizm yıllar içerisinde kendini geliştiren kaliteli hizmet anlayışını ön planda tutan ve yolcuların seyahatlerinin konforlu ve rahat bir şekilde gerçekleşmesini sağlar.
Gerek filosunda bulunan modern otobüsleri ile gerekse kadrosunda yer alan elemanlarının nitelikleri ile seçkin bir firma olmayı başarmış günden güne kendini geliştirmeye ve yenilemeye sektörde saygın bir yer edinerek kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir.

POPÜLER ATS TURİZM SEFERLERİ

Orhangazi – İzmir
Orhangazi – Manisa
İzmir – Harem
Harem – Gemlik
Orhangazi – Akhisar
Balıkesir – Gebze
İstanbul (Anadolu) – Gemlik
İstanbul (Anadolu) – Orhangazi
İstanbul (Anadolu) – Akhisar
İstanbul – Bursa
İstanbul – İzmir
Balıkesir – Harem

ATS TURİZM OTOBÜS FİRMASINDA BULUNAN OTOBÜS ÖZELLİKLERİ VE HİZMETLERİ

Ats turizm araç filosu içerisinde klasik model ve farklı özelliklerde pek çok araç bulunmaktadır. 2+1 ve 2+2 koltuk düzenlerine sahip araç seçenekleri ile konforlu ve keyifli yolculuklar yapabilmek mümkün olmaktadır. Araçlarda yolculuğun en iyi şekilde gerçekleşmesi için Tv,kulaklık,priz,USB girişi ve internet bağlantısı gibi detaylar yer almaktadır.
Tüm yolculuk süresince içecek(çay, kahve vb.),ve atıştırmalıklar(kek, bisküvi vb.) servis edilmektedir.

Bu nadide seyahat firması ile İzmir, İstanbul, Orhangazi, Manisa, Harem, Gemlik, Akhisar, Balıkesir, Gebze, İstanbul (Anadolu), Bursa gibi şehirlere güvenle yolculuk yapabilirsiniz, uygun bilet fiyatları ve online bilet almak için ise sitemizin bilet al bölümüne gidebilir ve saniyeler içerisinde online bilet alabilirsiniz.

Şimdi Online Biletinizi Alın

Yukarıda ki bilet al butonuna tıklayarak ana sayfaya gidip biletinizi alabilirsiniz.

İLETİŞİM
0850 304 89 35
Karacaoğlan Mh. Kemalpaşa Cd. 285 Z083 Bornova / İzmir / Türkiye İzmir
0232 472 01 14 – 15
http://www.atsseyahat.com

ATS Turizm hakkında öneri veya geri bildirimleriniz, varsa şikayetlerinizi aşağıdaki yorum formundan iletebilirsiniz.

ATS Turizm

http://blog.biletiniz.com olarak her zaman sizlere en doğru ve bilgileri vermek için gayret içinde oluruz. Fakat firmaların kendilerini geliştirme ve teknolojiye ayak uydurma girişimlerinden sonra bu bilgiler zaman içinde değişiklik gösterebilir. Biz yine de tüm firmaların özellik ve güncel bilgilerini analiz edip bu faydalı yazılarımızı güncellemeye devam edeceğiz. Firmalar ile ilgili verdiğimiz bilgilerden dolayı oluşabilecek aksaklıklar ve eksikliklerden dolayı www.biletiniz.com hiç bir zaman sorumlu tutulamaz. Bu yazılarımızı okuyan tüm ziyaretçilerimizin ve bilet satın alan tüm müşterilerimizin hizmet sözleşmemizi kabul ettiğini beyan ederiz.

Tagged , , , , , ,