As Mersin Turizm

As Mersin Turizm, başta Mersin halkı olmak üzere müşterilerinin en kaliteli hizmeti alması için değişen beklentileri karşımaya yönelik devamlı çalışmakta.

AS MERSİN TURİZM HAKKINDA

“Her şey zamanında” sloganıyla yola çıkan firma bu doğrultuda sürekli kendini geliştirmeye devam ediyor. As Mersin turizm yıllar içerisinde kendini geliştiren kaliteli hizmet anlayışını ön planda tutan ve yolcuların seyahatlerinin konforlu ve rahat bir şekilde gerçekleşmesini sağlar.
Gerek filosunda bulunan modern otobüsleri ile gerekse kadrosunda yer alan elemanlarının nitelikleri ile seçkin bir firma olmayı başarmış günden güne kendini geliştirmeye ve yenilemeye sektörde saygın bir yer edinerek kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir.

POPÜLER AS MERSİN SEFERLERİ

Afyonkarahisar
Ankara
İstanbul (Avrupa)
İzmir
Kocaeli
Mersin
Uşak

AS MERSİN TURİZM OTOBÜS FİRMASINDA BULUNAN OTOBÜS ÖZELLİKLERİ VE HİZMETLERİ

İlk olarak net bir şekilde belirtmek gerekir ki; AS Mersin Turizm firmasına ait olan toplam 12 tane araç bulunmaktadır. Bu araçların içerdiği özellikler doğrultusunda hem keyifli hem de rahat bir seyahat geçirebilirsiniz. As Mersin turizm araç filosu içerisinde Suit, klasik model ve farklı özelliklerde pek çok araç bulunmaktadır. 2+1 ve 2+2 koltuk düzenlerine sahip araç seçenekleri ile konforlu ve keyifli yolculuklar yapabilmek mümkün olmaktadır. Araçlarda yolculuğun en iyi şekilde gerçekleşmesi için Tv,kulaklık,priz,USB girişi ve internet bağlantısı gibi detaylar yer almaktadır.
Tüm yolculuk süresince içecek(çay, kahve vb.),ve atıştırmalıklar(kek,bisküvi vb.) servis edilmektedir.

Bu nadide seyahat firması ile Mersin, İstanbul (Avrupa), Ankara, Afyonkarahisar, İzmir, Kocaeli, Uşak gibi şehirlere güvenle yolculuk yapabilirsiniz, uygun bilet fiyatları ve online bilet almak için ise sitemizin bilet al bölümüne gidebilir ve saniyeler içerisinde online bilet alabilirsiniz.

Şimdi Online Biletinizi Alın

Yukarıda ki bilet al butonuna tıklayarak ana sayfaya gidip biletinizi alabilirsiniz.

İLETİŞİM
444 85 33
0324 324 15 63
Korukent Mah. Mimarsinan Bul. No: 190/37 Toroslar/ Mersin Mersin
http://www.asmersin.com.tr

As Mersin Turizm hakkında öneri veya geri bildirimleriniz, varsa şikayetlerinizi aşağıdaki yorum formundan iletebilirsiniz.

As Mersin Turizm

http://blog.biletiniz.com olarak her zaman sizlere en doğru ve bilgileri vermek için gayret içinde oluruz. Fakat firmaların kendilerini geliştirme ve teknolojiye ayak uydurma girişimlerinden sonra bu bilgiler zaman içinde değişiklik gösterebilir. Biz yine de tüm firmaların özellik ve güncel bilgilerini analiz edip bu faydalı yazılarımızı güncellemeye devam edeceğiz. Firmalar ile ilgili verdiğimiz bilgilerden dolayı oluşabilecek aksaklıklar ve eksikliklerden dolayı www.biletiniz.com hiç bir zaman sorumlu tutulamaz. Bu yazılarımızı okuyan tüm ziyaretçilerimizin ve bilet satın alan tüm müşterilerimizin hizmet sözleşmemizi kabul ettiğini beyan ederiz.

Tagged , , , , , ,