Anamur Zafer Turizm

Anamur Zafer Turizm, merkezi Anamur‘dadır. İsmini bir tabiat harikası olan Anamur’dan alan firma, 1992 yılında bu ilçede kuruldu. Anamur ve Anamurluların kendi öz firması olarak kurulan şirket, Anamur’dan Mersin’e, Ankara’ya, Antalya’ya olan seferleriyle, çevre illere, tüm Türkiye ve dünyaya açılan ilçenin güzide bir penceresi niteliğindedir.

ANAMUR ZAFER TURİZM HAKKINDA

Anamur Zafer turizm yıllar içerisinde kendini geliştiren kaliteli hizmet anlayışını ön planda tutan ve yolcuların seyahatlerinin konforlu ve rahat bir şekilde gerçekleşmesini sağlar.
Gerek filosunda bulunan modern otobüsleri ile gerekse kadrosunda yer alan elemanlarının nitelikleri ile seçkin bir firma olmayı başarmış günden güne kendini geliştirmeye ve yenilemeye sektörde saygın bir yer edinerek kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir.

POPÜLER ANAMUR ZAFER TURİZM SEFERLERİ

Ankara – Konya
Konya – Ankara
Ankara – Anamur
Anamur – Ankara
Akşehir – Ankara
Mersin – Anamur
Anamur – Alanya
Adana – Anamur
Konya – Anamur
Adana – Silifke
Ankara – Akşehir
Ankara – Aydıncık (Mersin)

ANAMUR ZAFER TURİZM OTOBÜS FİRMASINDA BULUNAN OTOBÜS ÖZELLİKLERİ VE HİZMETLERİ

Anamur Zafer Turizm araç filosu içerisinde klasik model ve farklı özelliklerde pek çok araç bulunmaktadır. 2+1 ve 2+2 koltuk düzenlerine sahip araç seçenekleri ile konforlu ve keyifli yolculuklar yapabilmek mümkün olmaktadır. Araçlarda yolculuğun en iyi şekilde gerçekleşmesi için Tv,kulaklık,priz,USB girişi ve internet bağlantısı gibi detaylar yer almaktadır.
Tüm yolculuk süresince içecek(çay, kahve vb.),ve atıştırmalıklar(kek, bisküvüi vb.) servis edilmektedir.

Bu nadide seyahat firması ile Anamur, Ankara, Konya, Akşehir, Mersin, Alanya, Adana, Silifke, Aydıncık (Mersin) gibi şehirlere güvenle yolculuk yapabilirsiniz, uygun bilet fiyatları ve online bilet almak için ise sitemizin bilet al bölümüne gidebilir ve saniyeler içerisinde online bilet alabilirsiniz.

Şimdi Online Biletinizi Alın

Yukarıda ki bilet al butonuna tıklayarak ana sayfaya gidip biletinizi alabilirsiniz.

İLETİŞİM
0324 814 15 22 – 814 12 31
Anamur Otogarı No: 3 – 4 Mersin
http://www.anamurzafer.com.tr

Anamur Zafer Turizm hakkında öneri veya geri bildirimleriniz, varsa şikayetlerinizi aşağıdaki yorum formundan iletebilirsiniz.

Anamur Zafer Turizm

http://blog.biletiniz.com olarak her zaman sizlere en doğru ve bilgileri vermek için gayret içinde oluruz. Fakat firmaların kendilerini geliştirme ve teknolojiye ayak uydurma girişimlerinden sonra bu bilgiler zaman içinde değişiklik gösterebilir. Biz yine de tüm firmaların özellik ve güncel bilgilerini analiz edip bu faydalı yazılarımızı güncellemeye devam edeceğiz. Firmalar ile ilgili verdiğimiz bilgilerden dolayı oluşabilecek aksaklıklar ve eksikliklerden dolayı www.biletiniz.com hiç bir zaman sorumlu tutulamaz. Bu yazılarımızı okuyan tüm ziyaretçilerimizin ve bilet satın alan tüm müşterilerimizin hizmet sözleşmemizi kabul ettiğini beyan ederiz.

Tagged , , , , , ,