Ak Turizm

Ak Turizm, merkezi Kahramanmaraş‘tadır. Firma ulaşım sektörü içerisinde günden güne büyüyen ve gelişen bir otobüs firmasıdır.

AK TURİZM HAKKINDA

Hem kurucusu hem de Yönetim Kurulu Başkanı Hacı İsmail Kurtul’dur. Ulaşım sektörü içinde adını duyurmuş ve kendine bu sektör içinde geniş bir yer almıştır. Kahramanmaraş halkının vazgeçilmez firmasıdır. Ak turizm yıllar içerisinde kendini geliştiren kaliteli hizmet anlayışını ön planda tutan ve yolcuların seyahatlerinin konforlu ve rahat bir şekilde gerçekleşmesini sağlar.
Gerek filosunda bulunan modern otobüsleri ile gerekse kadrosunda yer alan elemanlarının nitelikleri ile seçkin bir firma olmayı başarmış günden güne kendini geliştirmeye ve yenilemeye sektörde saygın bir yer edinerek kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir.

POPÜLER AK TURİZM SEFERLERİ

Ankara – Eskişehir
Eskişehir – Ankara
Bursa – Ankara
Kayseri – Göksun
İnegöl – Ankara
İstanbul (Anadolu) – Göksun
Kahramanmaraş – Ankara
Ankara – Kahramanmaraş
Kahramanmaraş – Kayseri
Ankara – Göksun
Kahramanmaraş – İstanbul
Ankara – Afşin

AK TURİZM OTOBÜS FİRMASINDA BULUNAN OTOBÜS ÖZELLİKLERİ VE HİZMETLERİ

Bu firmaya ait olan araç filosunda bulunan otobüsler, Travego 17 SHD, Temsan Safir,Mercedes Tourismo,Travego 15 SHD genel itibariyle son derece üst düzey modellerde olan niteliklerdedir. 2+1 ve 2+2 koltuk düzenlerine sahip araç seçenekleri ile konforlu ve keyifli yolculuklar yapabilmek mümkün olmaktadır. Araçlarda yolculuğun en iyi şekilde gerçekleşmesi için Tv,kulaklık,priz,USB girişi ve internet bağlantısı gibi detaylar yer almaktadır.
Tüm yolculuk süresince içecek(çay, kahve vb.),ve atıştırmalıklar(kek, bisküvi vb.) servis edilmektedir.

Bu nadide seyahat firması ile Kahramanmaraş, İstanbul, Ankara, Eskişehir, Bursa, Kayseri, Göksun, İnegöl, İstanbul (Anadolu), Afşin gibi şehirlere güvenle yolculuk yapabilirsiniz, uygun bilet fiyatları ve online bilet almak için ise sitemizin bilet al bölümüne gidebilir ve saniyeler içerisinde online bilet alabilirsiniz.

Şimdi Online Biletinizi Alın

Yukarıda ki bilet al butonuna tıklayarak ana sayfaya gidip biletinizi alabilirsiniz.

İLETİŞİM
0344 235 00 00
444 00 46
Belediye Santral Garajı No:16 Kahramanmaraş ( 5 Hat)
http://www.akturizm.com

Ak Turizm hakkında öneri veya geri bildirimleriniz, varsa şikayetlerinizi aşağıdaki yorum formundan iletebilirsiniz.

Ak Turizm

http://blog.biletiniz.com olarak her zaman sizlere en doğru ve bilgileri vermek için gayret içinde oluruz. Fakat firmaların kendilerini geliştirme ve teknolojiye ayak uydurma girişimlerinden sonra bu bilgiler zaman içinde değişiklik gösterebilir. Biz yine de tüm firmaların özellik ve güncel bilgilerini analiz edip bu faydalı yazılarımızı güncellemeye devam edeceğiz. Firmalar ile ilgili verdiğimiz bilgilerden dolayı oluşabilecek aksaklıklar ve eksikliklerden dolayı www.biletiniz.com hiç bir zaman sorumlu tutulamaz. Bu yazılarımızı okuyan tüm ziyaretçilerimizin ve bilet satın alan tüm müşterilerimizin hizmet sözleşmemizi kabul ettiğini beyan ederiz.

Tagged , , , , , ,