Adıyaman Ünal Turzim

Adıyaman Ünal Turzim, merkezi Adıyaman‘dadır. 51 yıl önce ulaşım sektöründe hizmet vermeye başlayan şirket sizin için konforlu bir ulaşımın kapılarını ardına kadar açmaktadır.

ADIYAMAN ÜNAL TURİZM HAKKINDA

Sürekli yenilenen kaliteli hizmet yapısıyla ulaşım sektörünün öncü isimlerin standartlarını yakalamış ve sektöre kendi standartlarını koymaya başlamıştır.
Adıyaman Ünal Turizm yıllar içerisinde kendini geliştiren kaliteli hizmet anlayışını ön planda tutan ve yolcuların seyahatlerinin konforlu ve rahat bir şekilde gerçekleşmesini sağlar.
Gerek filosunda bulunan modern otobüsleri ile gerekse kadrosunda yer alan elemanlarının nitelikleri ile seçkin bir firma olmayı başarmış günden güne kendini geliştirmeye ve yenilemeye sektörde saygın bir yer edinerek kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir.

POPÜLER ADIYAMAN ÜNAL TURİZM SEFERLERİ

Ankara – Adıyaman
Adana – Adıyaman
İstanbul – Adıyaman
Adıyaman – İstanbul
Adıyaman – Ankara
Mersin – Adıyaman
Konya – Adıyaman
Şanlıurfa – Samsun
Adıyaman – Adana
Antalya – Adıyaman
Adıyaman – Aydın
Antalya – Kahramanmaraş

ADIYAMAN ÜNAL TURİZM OTOBÜS FİRMASINDA BULUNAN OTOBÜS ÖZELLİKLERİ VE HİZMETLERİ

Adıyaman Ünal Turizm firması kapsamında 20 tane lüks ve yeni araç yer almaktadır. Filosuyla tüm yolcularına üstün kalitede hizmet sunan bu firmaya ait olan otobüs filosu içerisinde yer alan otobüsler genel itibariyle son model ve en lüks niteliklere sahip olan araçlar bulunmaktadır. 2+1 ve 2+2 koltuk düzenlerine sahip araç seçenekleri ile konforlu ve keyifli yolculuklar yapabilmek mümkün olmaktadır. Araçlarda yolculuğun en iyi şekilde gerçekleşmesi için Tv,kulaklık,priz,USB girişi ve internet bağlantısı gibi detaylar yer almaktadır.Tüm yolculuk süresince içecek(çay,  kahve vb.),ve atıştırmalıklar(kek, bisküvi vb.) servis edilmektedir.

Bu nadide seyahat firması ile Adıyaman, İstanbul, Ankara, Adana, Mersin, Konya, Şanlıurfa, Samsun, Antalya, Aydın, Kahramanmaraş gibi şehirlere güvenle yolculuk yapabilirsiniz, uygun bilet fiyatları ve online bilet almak için ise sitemizin bilet al bölümüne gidebilir ve saniyeler içerisinde online bilet alabilirsiniz.

Şimdi Online Biletinizi Alın

Yukarıda ki bilet al butonuna tıklayarak ana sayfaya gidip biletinizi alabilirsiniz.

İLETİŞİM
0416 216 11 12
Şehirler Arası Otobüs Garajı No: 2 Adıyaman Adıyaman
http://www.adiyamanunalturizm.com.tr

Adıyaman Ünal Turzim hakkında öneri veya geri bildirimleriniz, varsa şikayetlerinizi aşağıdaki yorum formundan iletebilirsiniz.

Adıyaman Ünal Turzim

http://blog.biletiniz.com olarak her zaman sizlere en doğru ve bilgileri vermek için gayret içinde oluruz. Fakat firmaların kendilerini geliştirme ve teknolojiye ayak uydurma girişimlerinden sonra bu bilgiler zaman içinde değişiklik gösterebilir. Biz yine de tüm firmaların özellik ve güncel bilgilerini analiz edip bu faydalı yazılarımızı güncellemeye devam edeceğiz. Firmalar ile ilgili verdiğimiz bilgilerden dolayı oluşabilecek aksaklıklar ve eksikliklerden dolayı www.biletiniz.com hiç bir zaman sorumlu tutulamaz. Bu yazılarımızı okuyan tüm ziyaretçilerimizin ve bilet satın alan tüm müşterilerimizin hizmet sözleşmemizi kabul ettiğini beyan ederiz.

Tagged , , , , , ,