Adıyaman Gülaras Truizm

Adıyaman Gülaras Truizm, merkezi Adıyaman‘dadır. Ülkede faaliyet gösteren otobüs firmaları içinde kurulduğu şehir olan Adıyaman’a en sık sefer düzenleyen firmadır.

ADIYAMAN GÜLARAS TURİZM HAKKINDA

Adıyaman’a teknoloji getiren ilk firma özelliğni taşımaktadır. Firmada bulunan tüm araçlar 2011model özelliğindedir.İlk olarak Avrupa’dan ithal edilen 3 adet Neoplan araç alınmıştır.
Gülaras turizm yıllar içerisinde kendini geliştiren kaliteli hizmet anlayışını ön planda tutan ve yolcuların seyahatlerinin konforlu ve rahat bir şekilde gerçekleşmesini sağlar.
Gerek filosunda bulunan modern otobüsleri ile gerekse kadrosunda yer alan elemanlarının nitelikleri ile seçkin bir firma olmayı başarmış günden güne kendini geliştirmeye ve yenilemeye sektörde saygın bir yer edinerek kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir.

POPÜLER GÜLARAS TURİZM SEFERLERİ

İstanbul – Adıyaman
Kahramanmaraş – Adana
Antalya – Adana
İstanbul (Anadolu) – Ankara
Malatya – Adıyaman
Kayseri – Adıyaman
İzmir – Adana
Tarsus – Adıyaman
Isparta – Adana
Şanlıurfa – Adıyaman
Denizli – Adana
Osmaniye – Adana

GÜLARAS TURİZM OTOBÜS FİRMASINDA BULUNAN OTOBÜS ÖZELLİKLERİ VE HİZMETLERİ

Adıyaman Gülaras Turizm firması 42 otobüsten oluşan filosu ile yolcularına kaliteli hizmet sunmaktadır. Adıyaman Gülaras Turizm firmasına ait otobüs filosunda yer alan araçlar genel olarak Travego 15 SHD ve en düşük modeli 2011 yılına ait olan otobüslerle yolcularına konforlu hizmet sunmayı amaçlamaktadır. 2+1 ve 2+2 koltuk düzenlerine sahip araç seçenekleri ile konforlu ve keyifli yolculuklar yapabilmek mümkün olmaktadır. Araçlarda yolculuğun en iyi şekilde gerçekleşmesi için Tv,kulaklık,priz,USB girişi ve internet bağlantısı gibi detaylar yer almaktadır.Tüm yolculuk süresince içecek(çay, kahve vb.),ve atıştırmalıklar(kek, bisküvi vb.) servis edilmektedir.

Bu nadide seyahat firması ile Adıyaman, İstanbul, Adana, Kahramanmaraş, Antalya, İstanbul (Anadolu), Ankara, Malatya, Kayseri, İzmir, Tarsus, Isparta, Şanlıurfa, Denizli, Osmaniye gibi şehirlere güvenle yolculuk yapabilirsiniz, uygun bilet fiyatları ve online bilet almak için ise sitemizin bilet al bölümüne gidebilir ve saniyeler içerisinde online bilet alabilirsiniz.

Şimdi Online Biletinizi Alın

Yukarıda ki bilet al butonuna tıklayarak ana sayfaya gidip biletinizi alabilirsiniz.

İLETİŞİM
444 34 02
0416 (0416) 213 54 01 – 213 54 00
Gülbaşı Cad. No:25 Adıyaman
http://www.gularas.com

Adıyaman Gülaras Truizm hakkında öneri veya geri bildirimleriniz, varsa şikayetlerinizi aşağıdaki yorum formundan iletebilirsiniz.

Adıyaman Gülaras Truizm

http://blog.biletiniz.com olarak her zaman sizlere en doğru ve bilgileri vermek için gayret içinde oluruz. Fakat firmaların kendilerini geliştirme ve teknolojiye ayak uydurma girişimlerinden sonra bu bilgiler zaman içinde değişiklik gösterebilir. Biz yine de tüm firmaların özellik ve güncel bilgilerini analiz edip bu faydalı yazılarımızı güncellemeye devam edeceğiz. Firmalar ile ilgili verdiğimiz bilgilerden dolayı oluşabilecek aksaklıklar ve eksikliklerden dolayı www.biletiniz.com hiç bir zaman sorumlu tutulamaz. Bu yazılarımızı okuyan tüm ziyaretçilerimizin ve bilet satın alan tüm müşterilerimizin hizmet sözleşmemizi kabul ettiğini beyan ederiz.

Tagged , , , , , ,